Přihláška do HT

Dominik184Dominik184 Uživatel
upraveno 27. February 2017 v Nábor helperů
Vaše herní jméno: Dominik184
Věk:14 let mi je,v Dubnu 15
Počet nahraných hodin:150 hod,nejvice najednou myslim ze přes 8 mozna i vice.
Kontak na Skype:Prochy1221
Text se sebehodnocením a vším,co by ste nám o sobě řekli (proč máme vybrat právě Vás):Ahoj jmenuji se Dominik a chodím do 8 třídy.Zajímaj mě auta, rád opravuju auta s dědou a když je čas tak večer když už moct nejezdí policajti tak se učím řídit.Rád pomahám nováčkum na serveru když neznají příkazy a pod.Muj koniček je ježdění na kole.jsem společenský,na serveru hodne aktívní,Nemám rád lidi na serveru když okdrádají lidi nebo když delám mise a oni mě zabijou.Když je čas tak chodím ven s kamaradama.Mám psa Cessie co sní chodím na prochazky denně pul hodiny.Možná to sem nepatří ale miluju svíčkovou
Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD):Moc se zabavím na Derbách,Sumo,Race a Mise.Nejlépe se mi dobře vydělává u mise:Kombajnista.Muj nejoblíbenější event je Fallout.Také si cením ochotu adminu. 
Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT:
ANO

Komentáře

• [K]ille[r]iK[K]ille[r]iK Uživatel
    Málo si sa rozpísal, skús na prihláške viac zapracovať. 
    Zatiaľ PROTI, ak ju upravíš a bude sa mi páčiť, tak možno zmením názor.

• ErkyErky Uživatel
    Já bych mu šanci dal. Malé PRO.

• Teen_n1Teen_n1 Uživatel
    Tak, bohužel tě na serveru moc nevidím, to může být i tím, že jsem na serveru tak hoďku denně :D, ale teď k přihlášce. Myslím si že jsi ji mírně odflákl, pravopisné chyby, ale ty se dají jakžtakž přehlédnout + nevidím tě pomáhat to může opět být tím že moc na serveru teď nejsem. Vidím 150 hodin, nejméně musíš mít 200 hodin, ale 150 hodin je podle mě celkem dost už a na vědomosti to stačí. Jak psal Diesel, tak taky bych ti dal šanci, malé PRO

• Dominik184Dominik184 Uživatel
    Děkuji
  • [K]ille[r]iK[K]ille[r]iK Uživatel
    //Edit: Nechávam proti z dôvodu toho, že nemáš dostatočné znalosti o móde a strašne pomaly píšeš.
    (btw. zakladal som tento nový príspevok preto, lebo mi nešiel editnúť ten prvý)

• MkoMko Administrátor
    Vypadáš v pohodě, neviděl jsem, že by si dělal nějaký problemi. Až na ty nahrané hodiny a gramatiku, bych ti dal šanci :smile: . Za mně PRO 

• Dominik184Dominik184 Uživatel
    Děkuju :) vážím si toho,tu gramatiku napravím
Tato diskuze je zavřená.