Prihláška do HT

Harry.PotterHarry.Potter Uživatel
upraveno 6. March 2017 v Nábor helperů
Vaše Herne meno : Harry.Potter

Počet Nahraných Hodín : 647:09

Vek : 22

Kontakt na Skype : Nemám Skype mám len Facebook

Text zo sebahodnotením : Volám sa Jaro.Môj Facebook je Jardo Frajeris Krulik.Na SFDFD hrám dva mesiace.
                                            Mám účet po sestre takže o samp niečo viem lebo som hral aj na iných serveroch.

čím sa môžem na serveri zabaviť : Na servery SFDFD ma najviac bavý robiť misie šofér kombajnu alebo Popelár.
                                                         Som v Gangu The Rifa Crew.Zaberám územia iných gangov a bránim územie 
                                                         nášho gangu.Bavý ma striedať misie kupovať domy od iných hráčov používať 
                                                         dražby predávať a kupovať špecíalne autá.Rád chodím na Tuningsraz kde hráči
                                                         predvádzajú svoje vytuningovane autá a to najkrajšie vyhráva.Admini usporiadavajú 
                                                         Eventy kde hráči môžu vyhrat nejake peniaze a často na ne chodím.Sem tam chodím na 
                                                         Derby a duely aj velmi neviem sawnovať.Ked môžem pomáham hráčom.

Prečítal som si pravidlá a súhlasím s podmienkami pre prijatie do HT.

SFDFD je podla mňa najlepši server.Vela možností ako si zarobiť a zabaviť sa.A rád pomáham iným hráčom.Ak niečo potrebujú rád im pomôžem.Poradím či už zo zbraňami alebo s autami či kúpou alebo predajom nehnutelnosti.

Komentáře

• Harry.PotterHarry.Potter Uživatel
    upraveno 6. March 2017
    chcel som ju nahradit ale nedalo sa mi otvorit.Tak som musel napisat novu.

• [K]ille[r]iK[K]ille[r]iK Uživatel
    Prihlášku si odflákol, nemáš ju podľa osnovy. PROTI

• Harry.PotterHarry.Potter Uživatel
    upraveno 6. March 2017
    kamarat mi poslal Osnovu a ja som to vyplnil podla toho co mi poslal 

• ChoZeeChoZee Uživatel
    hráče znám, pozoruji chat pomáhá hráčum není vulgární,nemám důvod dát ne občas mi příjde že pomahá víc jak ňáký helpeři sem pro.

• Teen_n1Teen_n1 Uživatel
    Přihláška odfláknutá, myslím si, že skype je nutný, takže bych ti doporučoval si ho založit a třošku obohatit přihlášku zda máš opravdu vysoký zájem... zatím PROTI!

Tato diskuze je zavřená.