MajkiK4K si podává žádost na Helpera

• Vaše herní jméno:  MajkiK4K
• Věk: 14 
• Počet nahraných hodin:  806
• Kontakt na Skype:  bart.simphson1
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): Ahoj Jmenuji se Lukáš. Bydlím v MoravskoSlezkém kraji a ve městě Orlová.  Chodím na Základní školu do 6.ročníka. Mezi mé koníčky patří Hraní na pc a celkově vše ohledně Počítače. a chození ven s Kamarádkama.  Mam dvě starší sestry ve věku 24[Myslím] a 20. mam Tří domáci mazlíčky no na zahradě Jednoho Psa dvě Kočky. co se týče mé povahy tak už sem klidnej Kluk. vím kdysi sem se choval strašně ale vše se napravilo co se týče SFDFD. Tak začal sem tu hrát v roce 2013 na mém starém učtě TheFrankyT4T ale jíž od 2014 tu hraju za Majkího.
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Můžeš hrát různé minigames , Sprejovat Tagy, přebírat/ubraňovat území, sou tu různé mise, derby, sumo, parkour, zápasy, kupování Speciálních Aut atak dále. Na serveru je spousta věcí jak se zabavit.
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: Ano.

Komentáře

• KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    Sice tam je pár gramatických chyb, ale co už. Každej by měl dostat šanci. PRO
  • MajkiK4KMajkiK4K Uživatel VIP
    Děkuji :smile: 
  • TomášTomáš Uživatel
    Horšího adepta na helpera podle mého na serveru potkat nemůžu. Kdybych ti napsal ty důvody všechny a pak to ukázal učitelce na češtinu, tak si bude myslet, že je to slohovka, kterou ti zadala minulý týden. Proti.
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    PRO
  • RozbadRozbad Uživatel
    Tam je chyb :) 
    To jsem já
  • ErkyErky Uživatel
    PROTI 

• SallenikSallenik Uživatel
    Počkej počkej, jak mužeš chodit do 6 ročníku, když ti je 14 let ? :D :D 

• ErkyErky Uživatel
    Kdyby měl 2 roky odklad možné to je :).

• SallenikSallenik Uživatel
    Diesel napsal(a):
    Kdyby měl 2 roky odklad možné to je :).
    To je možné, ale tomu nevěřim :D :D 

• MajkiK4KMajkiK4K Uživatel VIP
    upraveno 19. March 2017
    Díky i za Proti. No měl sem Odklad a propadl. sem měl nemoc měsíc a pak sem to nedohnal.
  • Teen_n1Teen_n1 Uživatel
    Bohužel, zatím PROTI

• CAVOCAVO Uživatel
    Ja bych ti dal šanci :)
    PRO

• chemyskochemysko Uživatel
    PRO přijetí do HT každej by měl dostat šanci :)
Tato diskuze je zavřená.