Nábor na HELPERA

[Přihláška do Helper Teamu]

Herní nick: Contiras  
Věk: 14 (7.5 2002)
Nahrané hodiny:   144 vím málo být  200
Konktakt (SKYPE): dejwik95
Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás):
Začátek než budu psát mě předem mrzí ty HODINY. Někteří lidi mě znají a nekteří ne hodně věcí se ale u mě změnilo to už ale asi víte jmenuji se Dejwik je mi 14let narodil jsem se 7.května 2002. Chodím do 9.B na ZŠ Sluneční 38. Hraji rád GTA zrovna na vašem serveru SFDFD. Nejraději se zabívám PARKOUREM a FREERUNEM. Parkour dělám zhruba pouhý rok , ale není to tak lehké jednou za týden míváme trénink v akrobaci takže to není taková sranda je to nebezpečný sport může se stát cokoliv  já měl třeba zlomenou už jednou za ten rok nohu , klíční kost a naražené záda. Kdysi jsem hrál i football , ale ted už nehraju mám své prblémi proč to by vás asi nezajimalo  .  Rád jezdím i na kole a v zimě na snowboardu. Chtěl bych se stát Helperem proto protože mě baví pomáhat lidem vím to mohu dělat i tak , ale chtěl bych jít do HT kvuli tomu že je dobrá komunita dá se domluvit na všem a rád pomáhám i adminum,moderátorum atd.. s eventy když mohu pomáhat npř: granát show,tank smrti,kopec smrti atd.. to vy určitě znáte. No mimochodem jsem začal dělat i WORKAUT a docela mě to baví. Ke GTA mě dotáhl jeden hráč který je teď v HT jménem Jamall , moc mu zato děkuju. Takže stoho vyplívá že bych se chtěl ukázat v HT a snad mi ten sen víde smiley  PS: Dejwiik
Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): 
Na serveru se můžete zabavit poctatě čímkoliv. Takže odkud začít je toho hodně tak třeba to vemem od toho jak si vydělávat na serveru : když napíšete /mise tak tam máte ruzné mise promě je třeba nejlepší kombajnista nebo popelář a automechanik. Začátečníkum doporučuju dělat třeba mise 2-3 hodky at maj njáke ty peníze a XP at si mohou postupně kupovat majetek a třeba i speciální auta no a ty najdete v /special za tokeny které si můžete zakoupit buď os hráčů nebo za kredit více info máte na /toks. No moc mě toho už nenapadá max to že se můžete připojit do jakéhokoliv GANGU což jsou : Grove Streeat Familyes , Los Santos Vagos , The Ballas , The Mafia , Triads , Aztekas a tedkom se naserveru přidalo to že můžete vlasbit svuj jakejkoliv gang kterej néní zabranej viz NPŘ. San Fiero Rifa ve kterým jsem zrovna já. Na server se dodali nové speciální auta atd.. Více /news . Můžete se zabavit hraní třeba /miniguns /crazydm 1,2,3,4 /zombie atd.. Prostě různè veci a to je asi odemě vše nic víc me už nenapadá jo max to že mužete stuntovat a mužete ktomu použít /svet a to už je doopravdy odemě vše 
Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT:   ---> ANO <---

Komentáře

• [K]ille[r]iK[K]ille[r]iK Uživatel
    Neustále otravuješ hráčov (väčšinou helperov), lezieš im do zadku.
    PROTI

• CAVOCAVO Uživatel
    -gramatika
    PROTI

• KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Dal bych ti šanci
    PRO :)
  • chemyskochemysko Uživatel
    Dekuji za komentáře a díky korfe :) vážím si toho
    Teď se hlavne pokusim spravit tu gramatiku
    Díky Luboss :)
  • RohliikRohliik Uživatel VIP
    Dejwik, nikdy ! Za několik hráčů, helperu, adminu si se vydával aby si se dostal do týmu apod. Takže rozhodně proti..

Rohliik změnil jsem se
    Shotisko díky
  • jjjjjjjj Uživatel
    PROTI!

Díky :)
  • SallenikSallenik Uživatel
    Pro
    Good luck!

upraveno 20. March 2017
    Dik salen poteší
    Dik za koment petis co se dá ale delat aspoň vím co na sobě zlepšovat
  • KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    upraveno 25. March 2017
    PRO
    Děkuji Kedlubno
    Díky Xpe :)
  • imTorqueimTorque Uživatel
    Šancu by som ti dal :smiley: 
    Som PRE
    | Helperis | 1600H+ | 2k13 |

,,Skúšaj znovu. Padaj znovu. Padaj lepšie."
    upraveno 21. March 2017
    Díky torque :)
  • Teen_n1Teen_n1 Uživatel
    Šanci by měl dostat každý, tak jak jsem ji dostal i já, PRO

Dík moc :)
    upraveno 24. March 2017
    Informoval jsem o tom i Domloka jmenuji se ( .[Z]ent[O]x. ) na serveru. :-)
    upraveno 24. March 2017
    Děkuji všem co dali PRO / PROTI vážím si každého komentu
    upraveno 24. March 2017
    Jmenuji se normal jak to mam v přihlašce nwm proč se to odeslalo :(
    upraveno 25. March 2017
    Dal jsem si nick Wota  jen pro info at víte díky :-) 
    Promiňte borci bratr si hral obič Contiras mam promiňte :(
  • CAVOCAVO Uživatel
    upraveno 25. March 2017

Tato diskuze je zavřená.