CernaSila

• Vaše herní jméno: CernaSila
• Věk: za 4 dny 15 let :smile: 
• Počet nahraných hodin: 263:50
• Kontakt na Skype: pepice.sabo
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): Na SFDFD hraju od roku 2012 pod různýma jménama Legenda159-> CernaSila. Mám 2 bratry a 1 sestru. Jeden bratr hraje také SFDFD, ale dělá mi tam jen problémy. Chodím do VIII.A, po škole si jdu zacvičit do posilovny, a když je hezky, tak si zajdu s kamarádama zakopat :) Při víkendu si někdy dám tu pařbu ( to známe všichni ;) ). No a co dál o sobě říci? Bydlím na severu Čech v Rumburku. Jsem cigán, ale na moji škole jsem nikdy rasismus nepoznal, dokonce na SFDFD. Nestydím se za to co jsem, vím někdy se stane, že mi to ulítne a nadávam.  Když někdo má cheaty .
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Hrát hraju na SFDFD sumo, ale často se mi to seká, podle adminů někdy afkuji, ale to je jedno. :)  Na SFDFD často jezdím se spec. autama a jen tak jezdím po celé mapě. Podle mě jsem velmi aktivní (chodím na sumo, derby, eventy, a na spec. mapy (crazydm,minigun.....)

. Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: Ano, souhlasím.
Legenda budoucí helper 

Komentáře

• StalkerStalker Uživatel
    Počkej máš 15 si 8ak a si cigán to mi nejako nesedí :D
    #norasism
  • Legenda159Legenda159 Uživatel
    Né já jsem měl odklad 

Legenda budoucí helper 
  • AndreAndre Uživatel
    upraveno 20. March 2017
    Stalker123 napsal(a):
    Počkej máš 15 si 8ak a si cigán to mi nejako nesedí D
    #norasism
    No ono jsou v 8. třídě normálně i 15 letí, je to normální dnes už. Mohl se narodit v březnu a proto mu to takhle vychází.
    Nevzpomínám si ani na jeden nick tvůj co jsi vyjmenoval a nějak jsem tě ještě snad ani nezahlédl na serveru. Přihláška je celkem odbytá. Příště si dej s ní víc práce ať je dokonalá ať máš nějakou šanci se dostat do HT díky přihlášce. Toť můj názor. Pokud ti to teď nevyjde, nevzdávej to a zapracuj na sobě a jednou se tam třeba uvidíš.
  • chemyskochemysko Uživatel
    Souhlasom s Andejem PROTI !
  • imTorqueimTorque Uživatel
    Taktiež súhlasím s názorom Andreho.. Máš odomňa proti.
    | Helperis | 1600H+ | 2k13 |

,,Skúšaj znovu. Padaj znovu. Padaj lepšie."
Tato diskuze je zavřená.