Znova po měsíci

CAVOCAVO Uživatel
upraveno 26. March 2017 v Nábor helperů
• Vaše herní jméno: cavoo

• Věk: 14

• Počet nahraných hodin:  něco přes 1000+ 

• Kontakt na Skype: live:diamantovycavo1503

• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): Čau.. jmenuju se Zdeněk a le řikaj mi Zdenda :D.. mam 14 roků .. Bydlím v Děčíně (ústecky kraj)..Moje koníčky jsou hraní her (ps4, pc), fotbal a chození ven s kamarády.. Tak ted tedy sfdfd.. Na sfdfd hraju něco přes rok nebo dva.. Ve hře slyším na oslovení  "Cavo".. Vím že moje chování bylo hrozné, nadával jsem, provokoval a tak ale to se změní.. už to nemam zapotřebí.. Jednou jsem už v ht byl ale né nějak na moc dlouho tak zkouším 2. šanci.. Vím že moje aktivita není tuhle dobu moc dobrá ale snažím se jí zvýšit.. Děkuji za přečtení Cavo.

• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Je to tady toho moc.. Eventy od administrátorů, specialní vozidla, minihry např. (crazydm 1-2, dm 1-2, minigun a tak), zabíjet se zbraněmi z /s v normalním světě, Jít do gangu a obsazovat/ubranovat uzemí či sprejovat tagy, derby, sumo, zavody a tak dále

• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: jojo 

Komentáře

• Teen_n1Teen_n1 Uživatel
    Naposled, když jsi působil v Helper Teamu jsi po krátké době odešel, pokud si dobře pamatuji. Pokud dokážeš slíbit, že chování zlepšíš, tak určitě není problém. Já bych to s tebou zkusil PRO.

• KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    Zlepši aktivitu. PRO
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Už nejsi problémový hráč jako dřív takže ANO 
  • CAVOCAVO Uživatel
    Dík moc hoši 

• DomasinDomasin Uživatel
    Proo
  • SkillerekSkillerek Uživatel
    upraveno 27. March 2017
    Už nejsi tak konfliktní, aktivitu zlepšíš akorát jsi mohl napsat něco víc do přihlášky :P Za mě PRO
  • MelouneK.MelouneK. Uživatel
    Nejsi aktivní, provokuješ, gramatika..
    PROTI
    SFDFD Prcek
  • imTorqueimTorque Uživatel
    Za mňa máš PRE.

| Helperis | 1600H+ | 2k13 |

,,Skúšaj znovu. Padaj znovu. Padaj lepšie."
  • Gangster009Gangster009 Uživatel
    Určitě bych ti to schválil akorát tu Aktivitu zlepší a bude to ok, za mě Veliké PRO!!! Cavoo
  • CAVOCAVO Uživatel
    dík dík

• Domlok52Domlok52 Uživatel
    Přijat, napíšu ti na skype.
Tato diskuze je zavřená.