Přihláška na post helpera ;)

Vaše herní jméno: Pan.Vorsky

Věk: 17 let. :)

Počet nahraných hodin: 720 hodin

Kontakt na Skype: Honza Ryvola ;)

Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): Zdravím, jmenuji se Jan Ryvola, je mi 17 let a pocházím z Brna. Na serveru jsem byl už 2x helper takže vím jak to tam chodí a příkazy taky nejsou problém. Mám spousto volného času takže na serveru můžu být prakticky pořád. :D Teď chci být maximálně aktivní protože se mi dost postesklo po serveru a řekl jsem si že budu zase hrát častěji. Strašně rád pomáhám lidem takže tahle práce je pro mě jako dělaná. Jsem nekonfliktní a myslím že i moje gramatika je celkem na úrovni :). Děkuji za přečtení mé přihlášky na post helpera. ;)

Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Zábavné je na SFDFD snad uplně všechno. Od ježdění jen tak autem krajinou, přes rozsáhle eventy po minihry jako je napřiklad minigun a crazydm. Nesmím samozřejmě zapomenout na sumo a gangy. Gangy jsou, podle mého názoru, ta nejzábavnější mechanika na serveru. Zabírání území, spolupráce s ostatními členy gangu a rozsáhne přestřelky dělá s gangů GANGY :D. Jak jsem napsal, na SFDFD je zábava snad všechno. Tak na co čekáš, objevuj ;)

Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: Ano

Komentáře

• AndreAndre Uživatel
    upraveno 26. March 2017
    Rád bych ti dal ano, ale bohužel musím dát proti. Ono to není jen tak přijít na server po delší době a hned si zažádat o helpera. Pokud budeš aktivní i bez postu, nemám problém názor změnit, ale takhle asi opravdu ne.
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Souhlasím s Andreyyem sice si nebyl nijak problémový hráč , ale určitě neni fér si jen tak přijít a hned zažádat a být helper buď víc aktivní a udělej na mě dojem později možná změním názor PROTI 
  • DomasinDomasin Uživatel
    Proo
  • MkoMko Administrátor
    Jsem PRO :smile: 

• KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    upraveno 27. March 2017
    Poznám Tě už delší dobu a byl jsi vždy v pohodě a zkušenosti s módem máš. PRO
  • imTorqueimTorque Uživatel
    Tá aktivita.. Ale ja by som mal asi tiež mlčať o nej :D Máš PRE
    | Helperis | 1600H+ | 2k13 |

,,Skúšaj znovu. Padaj znovu. Padaj lepšie."
  • VorskyyVorskyy Uživatel
  • Teen_n1Teen_n1 Uživatel
    upraveno 27. March 2017
    Znám tě už déle, nikdy nebyl problém. Nevidím důvod ti dát PROTI, tudíž máš PRO.

Tato diskuze je zavřená.