Přihláška do HT-Zanda1

• Vaše herní jméno: Zanda1
• Věk: 17
• Počet nahraných hodin: 120
• Kontakt na Skype: xsorux.bitch12
• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): Jmenuji se Daniel pocházím z Přerova, to je takový menší město hned vedle Olomouce. Moje nejvetší zájmy jsou nějaký ty sporty a poslední dobou fitko, kde trávím fakt hodně času. Ačkoliv mi je 17 jsem nejmladší ze 4 sourozenců, ale samozřejmě nejchytrější..:) Osobně si myslím, že nejsem konfliktní člověk respektive konflikty nevyhledávám, a když už se nějaký objeví, tak se ho snažím vyřešit v klidu a tak, aby z toho obě strany vyšly s chladnou hlavou, aby konflikt zbytečně nepokračoval. Na serveru se snažím mít se všema lidma dobrý vztah, abych si zbytečně špatný vztahy nedělal, snažím se pomoc každému hráči, který příjde nově na server a na něco se zeptá nebo něco neví. Co říct na závěr snad, že zkušenosti s módem docela mám, protože jsem zde hrál před 3 roky pod jiným nickem.
• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Každý, kdo mě na serveru zná tak ví, že dokážu být i hodiny na misích konkrétně na kombajnu...:) Další možnosti jak se zabavit jsou ruzné závody,derby,eventy dále sprejování tagů,přebírání a bránění území a všeobecně aktivity v gangu nebo jen tak ježdění či driftování a povídání si s hráči v chatu.
• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: ANO

Komentáře

• KedlubnaKedlubna Organizátor eventů
    Jsi v pohodě, zkušenosti podle mě máš. PRO
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    PRO
  • TomášTomáš Uživatel
    Přihláška je více než v pohodě. Na serveru jsem tě ještě neviděl se s někým hádat, dělat naschvály, nebo podobný hlouposti, takže jsem rozhodně pro přijetí. Můžu se tě zeptat na tvůj starý nick?
  • Zanda1Zanda1 Uživatel
    Nejsem si jistý myslím shakes12 nebo xsorux123 nejsem si už jistý.:) 
  • CAVOCAVO Uživatel
    PRO

• SkillerekSkillerek Uživatel
    Ačkoliv mi je 17 jsem nejmladší ze 4 sourozenců, ale samozřejmě nejchytrější..:)  To jo.. :D No přihláška pěkná, proč to s tebou nezkusit..;) Jsem PRO
  • Teen_n1Teen_n1 Uživatel
    PRO

• Gangster009Gangster009 Uživatel
    Za mě máš VELIKÉ PRO<3!
  • SanmanSanman Administrátor VIP
    Ejjj smažka....  Jsem PRO.
Tato diskuze je zavřená.