Barkminak330 - APP do HT

Barkminak330Barkminak330 Uživatel
upraveno 31. March 2017 v Nábor helperů
Zdravím,
Ještě než začnete číst samotnou přihlášku, chci říct jednu podstatnou věc. Před pár dny jsem se na SFDFD vrátil po menší pauze, kterou jsem měl se SA:MPem kvůli nedostatku času a GTA mě celkově omrzelo. Teď mám času mnohem víc, vyřešil jsem co jsem potřeboval a to znamená že bych se chtěl vrátit do starých kolejí a taky mě GTA znovu nadchlo.

• Vaše herní jméno: [.EoX.]Barkminak330

• Věk: 19 - 4.2.1998

• Počet nahraných hodin: 731:24

• Kontakt na Skype: většina členů z AT a HT už určitě má, ale i tak je to skype doorlex

• Text se sebehodnocením a vším, co by jste nám o sobě rádi řekli (proč máme vybrat právě Vás): Ahoj, Vítám Tě u mojí už asi 555x přihlášky na post helpera. V HT jsem byl už 3x a pokaždé jsem musel odejít, důvodů bylo hodně ale ten nejzásadnější a poslední důvod odchodu máte nad samotnou přihláškou. Na SFDFD jsem začínal už před pár roky, měl jsem celkově asi 4 pauzy a vystřídal jsem několik nicků, můžete mě znát pod nicky Doorlex,Barkminak330 nebo můj starší nick Mr.Worggy. Už od malička mě bavil fotbal, začínal jsem si plnit sny a to znamená že jsem ho i hrál, skončil jsem z důvodu zranění a poté už mě to přestalo samotného bavit. Nejsem problematický, snadno se dokážu nechat vytočit ale i tak se snažím ovládat slovník a celkem mi to jde D . Moje mínus je o tož v gramatice v který jsem měl a možná ještě mám furt problémy, sem tam napíšu gramatickou chybu u který se třeba druzí chytají za hlavu ale tak co, zvládám jí dá se říct že na 2. Je tady asi dost nepodstatný popisovat můj život protože jsem ho už několikrát všude zmiňoval. Celkem podstatnou věcí je, že za tento účet hrál nejdříve můj bratr David (myslím že měl nick David.Kucera nebo tak něják) který mi účet po 2 měsících přenech al, momentálně mám k účtu tedy přístup jenom já. Všichni mě znáte, to asi určitě, minimálně ti, co na serveru hráli už před 5 měsícema cca.

• Čím se mohu na serveru zabavit (text o SFDFD): Vezmu to z mého pohledu, snad to nebude vadit. První věcí co mě na SFDFD oslnila a co jsem nikde jinde nenašel je spawn vozidel kdekoliv a kdykoliv pomocí příkazu /v, tohle je využití určitě pro každého z nás. D Zabavit se na serveru lze pomocí různých miniher jako jsou třeba : minigun a deathmatch. Na serveru je také možnost se připojit do stunt světa kde je možnost využívat speciální funkce, do tohoto světa se lze dostat pomocí příkazu /world kde si následně vyberete možnost Stunt světNa serveru jsou nově i gangy (fajn, jsou tady už pár měsíců ale pššt D ) kde je možnost bojovat o nepřátelská území (mezi boji je časové rozmezí), můžete zde mít svůj vlastní gang který ovšem ale taky něco stojí. Možností ohledně gangů je tu vážně hodně.
Jako 2 poslední věci o kterých bych se tu chtěl zmínit jsou naše slavné podniky a speciální auta. Podniky vydělávají peníze, na serveru jsou už opravdu dlouho a jejich seznam přímo volných podníků otevřeme pomocí /podniky a jejich význam je na vydělávání peněz, jsou to tedy nemovitosti. Speciální auta jsou vlastně auta, s kterými je možnost pořádat derby, vystavovat je nebo s nimi prostě jen pořádně blbnout, stojí tokeny nebo od hráčů docela slušný balík peněz. (+ ještě od čokyho ale to už je jiná liga přes real. peníze) no a to už je asi tak všechno o čem jsem tu chtěl něco málo psát  

• Přečetl(a) jsem si pravidla a souhlasím s podmínkami pro přijetí do HT: ANO, přečetl jsem si je a jsem připraven nezklamat a jet jako fretka D 
V pekle mě nechtějí a pro ty nahoře jsem moc blbej, tak jsem zavítal na SFDFD a plním si sny tady!  p
 Mám sny a nebudu čekat na to, až mi je někdo zničí!

Komentáře

• imTorqueimTorque Uživatel
    Tento hráč má veľa skúseností, a keď bol v HT bol aktívny a jeden z najlepších. PRE
    | Helperis | 1600H+ | 2k13 |

,,Skúšaj znovu. Padaj znovu. Padaj lepšie."
  • Teen_n1Teen_n1 Uživatel
    PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO PRO

• Barkminak330Barkminak330 Uživatel
    Rychlej jako blesk, díky hoši :D 
    V pekle mě nechtějí a pro ty nahoře jsem moc blbej, tak jsem zavítal na SFDFD a plním si sny tady!  p
  • SallenikSallenik Uživatel
    Nemyslim si že by jsi měl dávat žádost o helpera, když jsi se sotva tento týden vrátil na server, proto jsem za Proti.

Good luck :) 

upraveno 1. April 2017
    Sallenik napsal(a):
    Nemyslim si že by jsi měl dávat žádost o helpera, když jsi se sotva tento týden vrátil na server, proto jsem za Proti.

Good luck Podle Stema šanci mám, nedával bych si jinak přihlášku. Každopádně díky za názor 
  • markussmarkuss Administrátor
    Jak som ti písal, to že sme mali medzi sebou niečo ti nezábrani sa nedostať do HT. Keď si bol helper, tak si si svoju pracu plnil, žiadne problémy s tebou neboli. PRO
    Administrátor
    ,,Bojíme sa len neznámeho, ale ak sa s neznámym stretneme, zistíme, že nieje tak nebezpečné''
    .
    .
    .
    Môj steam: 
    steamcommunity.com/id/markyylolol/
    TS: ts.sfdfd.cz
    FB: 
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100004536070982
    Markuss.. napsal(a):
    Jak som ti písal, to že sme mali medzi sebou niečo ti nezábrani sa nedostať do HT. Keď si bol helper, tak si si svoju pracu plnil, žiadne problémy s tebou neboli. PRO
    Jak jsem ti psal, od tebe jsem tohle rozhodně nečekal každopádně moc ti děkuju. Potěšilo mě to :) 
    Luboss napsal(a):
    Trochu si ta pamätám a trochu nie ale no čo helper si bol dobrý 
    Pro
    Děkuju ti moc, už jsem ti psal na serveru díky protože jsem nevěděl, jestli budu mít příležitost ti to napsat sem. Nakonec mám takže díky za názor :) 
  • StemYkStemYk Uživatel
    Přijat
    He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

Tato diskuze je zavřená.