Přihláška do HT

• Vaše herní jméno: Drunker[BBP] 
• Věk: 14
• Počet nahraných hodin: 108
• Kontakt na FB(můžete do SZ): Pošlu do SZ až si někdo řekne.
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:Já se nelíším níčím. Jsem jako každý normalní člověk. Akorát mám hodně rád pomáhaní a odepisovaní.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:Jmenuji se Tomáš, je mi 14 let.  Začal jsem zase hrát na vašem serveru, pokusím se co nejpravidelněji. Teď něco o mně, moje koníčky jsou ježdění na kole, ve volném čase se věnuju počítačovým hrám. Ale převážně se učím, protože chci projít na střední, a né skončit někde na učňáku. Kdybych byl vybrán pokusil bych se hodně zaměřovat na server.
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Ano jsem.
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: V roce 2014, jsem se dostal k rsga.me, a narazil jsem na váš server sputil jsem to poprvé a začlo mě to bavit a pak jsem začal hrát hrozně moc pravidelně. Pak bohůžel přišlo zklamaní, SAMP mě přestalo uplně bavit a přestal jsem stím na dva roky. Nyní se zase ktomu vracím

Komentáře

• YzoEmpireYzoEmpire Uživatel
    Rlly prídeš po 2rokoch a ziadas o prava :D

Je ťažké byť hlúpym, lebo je veľká konkurencia.

Všetky zápasy v živote nás majú naučiť. Dokonca i tie ktoré prehráme.

• KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
    No, jelikož jsi dnes začal hrát znovu po 2 letech, tak bych tomu dal ještě alespoň měsíc.. za tu dobu se na serveru změnilo spoustu ale spoustu věcí, takže si nemyslím že by jsi ovládal úplně všechno na serveru.
    Hlavní administrátor serveru, KyBLKuBA
  • John_FrederJohn_Freder Uživatel
    Súhlasím s Kýblom. Fakt, oplatí sa počkať mesiac, hrať ako hráč a zistovať čo je nové napr. /mod alebo /features, fakt, oplatí sa to aj ja som nehral SFDFD 2roky, prišiel som na server a odznova, len som si nechal nahodiť 300h z minulého účtu. Pozisťoval som si nové veci a keď som celkom všetko vedel dal som žiadosť sem, ktorá bola žial neuspešná (dovod nepoviem, najdite si to sami) a potom už úspešná.. Je to super pocit sa niečo doučiť a potom si dať prihlášku a byť si aspoň o trochu viac istý že ťa už nevyhodia, lebo aj za neznalosť módu možeš byť vyhodený. Takže asi vieš čo ti dávam, ale o mesiac to skús :) Určite sa ti to podarí :) Proti
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    Podle mě se leda co změnilo z 2 roky,dal bych tomu opravdu čas :)
    PROTI

• ErkyErky Uživatel
    Jak psal Redqo, Zatím proti.

• FrederikHonlesFrederikHonles Uživatel
    mas málo 150hodin tak proti 
    Kar StemYk
  • aBEmBeRaBEmBeR Uživatel
    Jak napsal redy, PROTI :) Jinak GL

SFDFD CREW <3 <3

• KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    2 roky je hrozně moc dlouho , tak bych tomu nechal čas. Proti 
  • FTOKFTOK Uživatel
    ták asi proti 
    Obrazek
  • WukišWukiš Uživatel VIP
    Na serveru jsem tě ještě neviděl, ale to bude nejspíš tím, že si tu nehrál 2 roky jak uvádíš.
    Navíc máš málo hodin, na serveru tě nevidím pomáhat a přihlášku si odflákl..

Zkus si zjistit co se všechno za ty 2 roky změnilo (je toho dost), zapoj se do pomáhání v chatu, snaž se být aktivní, chovat se jako rozumný člověk a nenadávat.

Za měsíc nebo dva to zkus znovu, dej si záležet i na přihlášce a pak se uvidí.

Zatím PROTI

OUUU

• UnknownPlayerUnknownPlayer Uživatel
    PROTI důvody napsány

NIC
  • InfinityInfinity Server Administrátorka VIP
    Dej tomu opravdu ještě čas. Spoustu se toho změnilo na serveru a zkus to třeba znovu za měsíc. LOCK.
Tato diskuze je zavřená.