Přihláška do HT

• Vaše herní jméno: Drunker[BBP] 
• Věk: 14
• Počet nahraných hodin: 108
• Kontakt na FB(můžete do SZ): Pošlu do SZ až si někdo řekne.
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:Já se nelíším níčím. Jsem jako každý normalní člověk. Akorát mám hodně rád pomáhaní a odepisovaní.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:Jmenuji se Tomáš, je mi 14 let.  Začal jsem zase hrát na vašem serveru, pokusím se co nejpravidelněji. Teď něco o mně, moje koníčky jsou ježdění na kole, ve volném čase se věnuju počítačovým hrám. Ale převážně se učím, protože chci projít na střední, a né skončit někde na učňáku. Kdybych byl vybrán pokusil bych se hodně zaměřovat na server.
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Ano jsem.
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: V roce 2014, jsem se dostal k rsga.me, a narazil jsem na váš server sputil jsem to poprvé a začlo mě to bavit a pak jsem začal hrát hrozně moc pravidelně. Pak bohůžel přišlo zklamaní, SAMP mě přestalo uplně bavit a přestal jsem stím na dva roky. Nyní se zase ktomu vracím

Komentáře

• YzoEmpireYzoEmpire Uživatel
    Rlly prídeš po 2rokoch a ziadas o prava :D

Je ťažké byť hlúpym, lebo je veľká konkurencia.

Všetky zápasy v živote nás majú naučiť. Dokonca i tie ktoré prehráme.

• KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
    No, jelikož jsi dnes začal hrát znovu po 2 letech, tak bych tomu dal ještě alespoň měsíc.. za tu dobu se na serveru změnilo spoustu ale spoustu věcí, takže si nemyslím že by jsi ovládal úplně všechno na serveru.
  • John_FrederJohn_Freder Uživatel
    Súhlasím s Kýblom. Fakt, oplatí sa počkať mesiac, hrať ako hráč a zistovať čo je nové napr. /mod alebo /features, fakt, oplatí sa to aj ja som nehral SFDFD 2roky, prišiel som na server a odznova, len som si nechal nahodiť 300h z minulého účtu. Pozisťoval som si nové veci a keď som celkom všetko vedel dal som žiadosť sem, ktorá bola žial neuspešná (dovod nepoviem, najdite si to sami) a potom už úspešná.. Je to super pocit sa niečo doučiť a potom si dať prihlášku a byť si aspoň o trochu viac istý že ťa už nevyhodia, lebo aj za neznalosť módu možeš byť vyhodený. Takže asi vieš čo ti dávam, ale o mesiac to skús :) Určite sa ti to podarí :) Proti
  • REDQOO    REDQOO Uživatel VIP
    Podle mě se leda co změnilo z 2 roky,dal bych tomu opravdu čas :)
    PROTI

• ErkyErky Uživatel
    Jak psal Redqo, Zatím proti.

• FrederikHonlesFrederikHonles Uživatel
    mas málo 150hodin tak proti 
    Kar StemYk
  • aBEmBeRaBEmBeR Uživatel
    Jak napsal redy, PROTI :) Jinak GL

SFDFD CREW <3 <3

• KorfikKorfik Uživatel VIP
    2 roky je hrozně moc dlouho , tak bych tomu nechal čas. Proti 
  • FTOKFTOK Uživatel VIP
    ták asi proti 
    Obrazek
  • WukišWukiš Administrátor VIP
    Na serveru jsem tě ještě neviděl, ale to bude nejspíš tím, že si tu nehrál 2 roky jak uvádíš.
    Navíc máš málo hodin, na serveru tě nevidím pomáhat a přihlášku si odflákl..

Zkus si zjistit co se všechno za ty 2 roky změnilo (je toho dost), zapoj se do pomáhání v chatu, snaž se být aktivní, chovat se jako rozumný člověk a nenadávat.

Za měsíc nebo dva to zkus znovu, dej si záležet i na přihlášce a pak se uvidí.

Zatím PROTI

• UnknownPlayerUnknownPlayer Uživatel
    PROTI důvody napsány

NIC
  • InfinityInfinity Uživatel
    Dej tomu opravdu ještě čas. Spoustu se toho změnilo na serveru a zkus to třeba znovu za měsíc. LOCK.
Tato diskuze je zavřená.