Přihláška do HT(oprava)

Herní jméno: mr.lamp.cz
Věk: 13,5let
Počet nahraných hodin: 229
Kontakt na FB: Pepa.Valicek
Liším se od ostatních tím že: Celkem dlouho jsem studoval mapu,mám rád když někomu pomůžu,nechci být jen tak obyčejný hráč
Jméno(v reálu): Josef Valíček
Koníčky a Volný čas :Rád sportuju (Florbal,Fotbal),navštivuju příbuzné,blbnu s kámošema,samozřejmě škola,mám rád zvířata,pokud jsem doma tak sfdfd nebo call of duty 4 modern warfare
Jsi schopen zúčastnit se TS3: Ano,jsem
Kdy a jak jsem se dostal na sfdfd:Dostal jsem se asi před 1 a půl rokem.Jak: S bratrancema jsme hledali různé servery až jsme našli tenhle.To jsme ještě dělali jenom kraviny např.závody.Nastala chvile kdy se bratranci museli odstěhovat a tak jsem se nudil.Poté jsem si koupil PC a stahl si samp a nasel Sfdfd.
Nuda mě naštěstí opustila.Děkuji Cokolade a ostatnim Adminum že vytvořili tenhle server a to mě zachránilo před nudou.
Slibuji že moje zkušenosti budu říkat svým přátelům a budu je přemlouvat aby Sfdfd hráli také.

Komentáře

• AMD_POWERAMD_POWER Uživatel
    Nejsi tip na Hellera PROTI
  • UnknownPlayerUnknownPlayer Uživatel
    nemáš dát další přihlášku až za měsíc? jinak PROTI Pravopis, konfliktní

NIC
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    Minulá přihláška ti byla nedávno zamknuta a můžeš si novou podat za měsíc admin se tam vyjádřil jasně :)
    PROTI

• KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
    Přihlášku do HT si můžeš zadat pouze 1x za měsíc. Takže další přihlášku si můžeš dát až 9.12.
    Hlavní administrátor serveru, KyBLKuBA
Tato diskuze je zavřená.