Přihláška do Helper Teamu

Simply_DanySimply_Dany Uživatel
upraveno 8. November 2017 v Nábor helperů
Herní jméno:  Simply_Dany
Věk: 13 let
Počet nahraných hodin: 126 
Facebook profil: Daniel Králík Král (Králík je přezdívka :D)
Čím se liším od odstatních ?: Tím že neumím sawny :(. Taky tím že nehraju na serveru hodně dlouho, ale i přes to se vyznám v příkazech, featureach,atd.
Text o mně:Hraju fotbal za MFK Podještědí (To je Mládežnický Fotbalový klub v Jablonci nad Nisou kde taky bydlím :D)
Ve volném čase se věnuju běhání,ale když příjdu ze školy unavený tak se na to věčnou vykašlu :D Taky rád hraju florbal.
Nemám žadné sourozence.
Jsem schopen  zúčastnit se příjimacího pohovoru na TS3 ?: Ano
Kdy a jak jsem se dostal k hranní SFDFD ?: No bylo to asi něják takhle: Byli letní prázdniny a nudil jsem se a už dlouho jsem chtel zkusit SAMP (Ještě jsem ho nikdy před tím nehral) tak jsem se koukl na stránku SAMP tam jsem stáhl SAMPko a hledal jsem nějakej ne uplně celosvětově známej server, (kvůli kidům) ale ne zase nějakej kde hrajou 3 lidi :D A pak jsem narazil na YouTube na Petisovo video ze SFDFD a zalíbilo se mi to natolik že jsem na SFDFD začal hrát :)

Kdyžtak se omlouvám za pravopisný chyby :D 

Komentáře

• REDQOOREDQOO Uživatel
    Momentalne jsem denně na serveru a nevidím tam nějak tvojí snahu :O Kazdopadne te nevidim helpit asi jen ja Možná zde uvidím ostatní členy nebo hráče co dodaj že pomáháš apod...
    Pak možná zmením názor
    Zatím je to takto
    PROTI

• jjjjjjjj Uživatel
    Tak ako napísal redqoo.
    PROTI.

• pojntikpojntik Uživatel
    Ahoj, věřím, že příkazy znáš, ale nahraj 200 hodin a přihlášku si podej zase za měsíc, kde se více rozepíšeš a opravíš svoje gramatické chyby, které máš v této přihlášce. Zatím proti. Věřím, že to zlepšíš a za měsíc by mohl být další nový helper.  ;)

• WukišWukiš Uživatel VIP
    PROTI

OUUU

• PetisPetis Administrátor
    PROTI

• KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    PROTI důvody vypsaný 
  • Simply_DanySimply_Dany Uživatel
    Ok díky všem :D 
  • aBEmBeRaBEmBeR Uživatel
    PROTI..Sorry ale jinak GL

SFDFD CREW <3 <3

• MizzardMizzard Server Administrátor
    Prihlášku Ti teraz uzatváram. Ber to ako svoje malé + a šancu sa za celý ten jeden mesiac zlepšiť a ukázať nám, že si ten vhodný adept. Ďalšiu prihlášku si teda môžeš podať o mesiac. 
Tato diskuze je zavřená.