Nábor do Helper-Teamu

stark501stark501 Uživatel
upraveno 12. November 2017 v Nábor helperů
Vaše herní jméno:  stark501
Věk:  13
Počet nahraných hodin:  189
Kontakt na FB(můžete do SZ):  Ak budete chcieť pošlem do Sukromných Správ.
Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: Dosť poznám SFDFD server a chcel by som pomáhať hráčom ktorý si z niečim nevedia rady. Rád pomáham ostatným chcel by som rozvíjať SFDFD server. Baví ma na ňom pomáhať ostatným. Celkom viem gramatiku.
Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Volám sa Matej Kudláček, som zo slovenska (žilina)  vo volnom čase hrám florball baví ma florball.  Pochádzam zo Žiliny (Sever slovenska).
Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Ano mám ho kúpený na mobilnej verzii.
Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:  Približne pred 2 rokmi kedy môjmu bratovi spolužiak povedal o tejto hre neskôr brata prestal baviť GTA SAMP a tak začal baviť mňa tak som spoznal SFDFD.

Komentáře

• pojntikpojntik Uživatel
    Rozepiš se více a možná změním názor. Zatím proti

• stark501stark501 Uživatel
    Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:  Dosť poznám SFDFD server hrám na ňom celkom dlho, mám dosť zkúšeností zo SFDFD serverom bol by som dosť aktivní pomáhal by som hráčom mám veľký záujem o to byť Helperom.  Radil by som hráčom.  Bol by som aktívni na TS3.
  • PetisPetis Administrátor
    PROTI!

• KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Proti malo si se rozepsal
  • ErkyErky Uživatel
    PROTI! důvody zmíněny.

• WukišWukiš Uživatel VIP
    Proti

OUUU

• FrederikHonlesFrederikHonles Uživatel
    Proti Dúvody 
    Kar StemYk
  • slavoprofikslavoprofik Uživatel
    proti duvody hore

Nikto nerozdáva tak tvrdé rany ako život!

Ale nejde o to, ako inkasuješ. Tu ide o to, koľko rán unesieš a presa sa znova postavíš! Koľko rán dokážeš prijať bez toho, aby ťa zastavil. Len tak sa víťazí. ;)

• InfinityInfinity Server Administrátorka VIP
    Málo jsi se rozepsal.Přihláška mě vůbec nezaujala. Zkus to třeba znovu za měsíc. LOCK.
Tato diskuze je zavřená.