Nábor HT

LegendaryLegendary Uživatel
upraveno 12. November 2017 v Nábor helperů
• Vaše herní jméno: Lege[N]dary.
• Věk: 18
• Počet nahraných hodin: 322 hodin
• Kontakt na FB(můžete do SZ): FB: Milan Vogel Skype: milan.vogel99
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: V první řadě jsem nekonfliktní hráč a snažím se pomáhat ostatním hráčům spíše nováčkům. Chtěl bych se podílet na spolupráci serveru, který mě baví. Nemám problém hrát 5-10 hodin denně.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Jmenuji se Milan Vogel a je mi 18let. Jsem vyučen Automechanikem takže moje hobby jsou auta. Doma pár aut mám se kterými si hraju a zkouším nějaký projekty. Nějakou dobu jsem tu nehrál, protože jsem měl přípravu na závěrečný zkoušky, který jsem dal v pohodě :D Když jsem končil tak si možná pár z vás vzpomíná třeba Korfik, že jsem rozdal 1mld a pár speciálních aut. Teď když už mám ten čas na hraní tak jsem se rozhodl požádat touto přihláškou do HT a plně se věnovat serveru a podílet se na spolupráci vyvýjení serveru. 
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Určitě ano TSko mám akorát chybí mikrofón ale to není problém dokoupit takže ANO.
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Zhruba před 2-3 roky jsme tu s kamarádem začali hrát a ten mi právě ukázal tento server. Hrál jsem na více serverech ale tento mě zaujal tak jsem už hrál jen tu až do teď.

Komentáře

• ErkyErky Uživatel
    jak psal Luboss, proti

• KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Jasny PRO v Ht uz si byl a zadne problemy s tebou nebyly :)
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    upraveno 14. November 2017
    PRO, zkušenosti, věk,hodiny

Naposledy upravil Tomáš (2017-11-14 22:27:17)

• WukišWukiš Uživatel VIP
    Na serveru vůbec nepomáháš. 

Proti

OUUU

• FrederikHonlesFrederikHonles Uživatel
    Ano pro 
    Kar StemYk
  • slavoprofikslavoprofik Uživatel
    Pro

Nikto nerozdáva tak tvrdé rany ako život!

Ale nejde o to, ako inkasuješ. Tu ide o to, koľko rán unesieš a presa sa znova postavíš! Koľko rán dokážeš prijať bez toho, aby ťa zastavil. Len tak sa víťazí. ;)

• PetisPetis Administrátor
    PRO!
    Byl jsi dobrý helper a do HT se hodíš :)

• aBEmBeRaBEmBeR Uživatel
    PROTI

SFDFD CREW <3 <3

• DoubllexDoubllex Uživatel
    PROTI
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    upraveno 14. November 2017
    None, doublexxi, důvody pro PROTI.. 

Naposledy upravil Tomáš (2017-11-14 22:27:06)

• pRkenziipRkenzii Uživatel
    Ahoj,
    poslední dobou Tě na serveru vidím často, nenadáváš, vypadáš rozumně, hodiny a věk taktéž splňuješ. Já bych Ti tu šanci dal, hodně štěstí. PRO
  • ErkyErky Uživatel
    Musím změnit názor, zapomněl jsem že jsi v HT byl a nějaké ty zkušenosti už máš, nebyl s tebou problém, s členy HT jsi vycházel dobře i se mnou. Jsem PRO! :) Good luck 

• StemYkStemYk Uživatel
    Nekonfliktní hráč, se kterým nejsou žádné problémy. Měl jsi sice pauzu, ale věřím, že teď budeš aktivní.
    Co se helpení týče, tak mód poznáš a dokážeš hráčům poradit. Jediné takové mínus je, že ti to docela trvá. To ale není nic, na čem by se nedalo zapracovat. Snaž se trochu rychleji psát, aby ti v chatu žádná otázka neunikla a bude to PERFEKTNÍ.
    Tomáš s tebou potom jenom některý den udělá pohovor na TSku, kde si tě jenom v rychlosti ještě vyzkouší a zkusí ti říct, kde děláš nějaké chybičky a jak na tom zapracovat. Stejně tak ti vysvětlí, jak funguje rozdělování práce v HT. Určitě se těším, až budeš součástí našeho týmu, tak si to nepokaz! :) Tomáš sem potom napíše vyjádření, až skončíte s pohovorem.
    He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

Tato diskuze je zavřená.