ht

goblinytgoblinyt Uživatel
upraveno 14. November 2017 v Nábor helperů

• Vaše herní jméno: Goblin.EXE
• Věk: 15
• Počet nahraných hodin: 206:21H
• Kontakt na FB(můžete do SZ):Pavel blin
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: tak jak nwm moc čim se lišim ale rád pomužu když mužu a dělam rád lidem radost a rad jim spřijemnim hru
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:Jmenuji se pavel je my 15 let ve volnem čase hraju fotball nebo hraji na sfdfd. moje koničky jsou :fotball natačeni videi a to je asi všechno .
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: ano jsme jsem tam každy den.
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:  kdy to nwm a dostal jsem se sem kvuli jednomu kamošovi mistrjohnymu.

Komentáře

• SbqqSbqq Administrátor VIP
    Malo si se rozepsal PROTI
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
  • WukišWukiš Uživatel VIP
    Přihláška odfláknutá, gramatika příšerná, na serveru tě nevidim pomáhat.
    Něco dál potřeba psát? Já myslím, že ne. PROTI

OUUU

• goblinytgoblinyt Uživatel
    Wookie za mojí gramatiku nemůžu mam poruchu  a stim moc nic nejde delat ja za svoji poruchu nemůžu a další věc ja pomaham ráno odpoledne když někdo něco potřebuje pomůžu ale když nejsem helpera tak přeci nebudu tolik pomáhat a až budu helper budu vice pomáhat chapes to je jak říkal prkenzi proč bych mnel helpit když nejsem helper až budu budu vice aktivněji helpit a konec tak to svoje proti prehodnoť dík

• StemYkStemYk Uživatel
    Pokud máš nějakou poruchu typu dyslexie, dysgrafie,.. zkrátka některou z poruch s předponou "dys-", tak máš pravdu v tom, že s tím téměř nic nejde dělat. Nicméně bohužel tento tvůj handicap je i důvodem, proč nemůžeš být v našem HT. Na serveru se často nováčci ptají na různé věci a je potřeba takové věci rychle přečíst a především co nejrychleji odpovědět. A odpovědět tak, aby to daný hráč pochopil a věděl, co má dělat.
    Je mi líto, ale musím ti přihlášku zamítnout. Vážíme si toho, že sis dal tu práci a přihlášku jsi sepsal, ovšem bohužel tohle nestačí. Snad to nevezmeš nějak špatně, myslím to jenom v dobrém. :)
    He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

Tato diskuze je zavřená.