ht?

• Vaše herní jméno: cavo

• Věk:  14

• Počet nahraných hodin: 1300+ 

• Kontakt na FB(můžete do SZ): Diamantovy Cavo https://www.facebook.com/sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss123

• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: Na sfdfd hraju asi nějak od roku 2015 takže vím celkem dost o tomto serveru (příkazy atd.)..Po prvý když jsem byl v HT tak mi to moc nevyšlo..vydržel jsem tam tak den nebo dva. Po druhý když jsem byl v HT tak jsem tam byl asi nějak měsíc nebo ani ne protože jsem leavnul sám ht jelikož jsem to nestíhal (škola a tak).

• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Mě už asi všichni znáte přes ty roky co tam hraju..Ale kdo ne tak sem o sobe trochu napíšu. Jmenuju se Zdeněk je mi 15 let jsem z Děčína což je Ústecký kraj. Moje záliby jsou hraní her jak na pc tak i na ps4, fotbal,  chození ven s kamarády apod. Dál nevím co bych sem o sobě napsal.. kdyžtak něco o mě máte tady: https://www.samp-server.cz/discussion/1146/cavo-tududuud#latest .. Jestli můžu tak jsem něco napíšu o mě a SFDFD: Na sfdfd mě všichni znáte pod jménem diamantovycavo nebo cavo. Tento nick používám asi nějakej ten rok už. Na sfdfd hraju asi nějak od roku 2015 takže vím celkem dost o tomto serveru..Vím že moje chování bylo hrozné.. nadával jsem, furt jsem prokoval a tak různě ale už to nemám ani tak moc zapotřebí.. 

• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: jo

• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: Na tento server jsem ani nevím jak přišel.. prostě jsme hledali s kámoši nějakej kvalitnej server kde by nás bavilo hrát a narazili jsme na SFDFD. Dříve mě tam nikdo moc neznal byl jsem tam takovej ten obyč. hráč kterej se ani moc neukazoval v chatu. Ale ted už tam hraju nějakej ten rok dva tak mě už většina lidí zná.

Komentáře

• UnknownPlayerUnknownPlayer Uživatel
    ale PRO

NIC
  • pRkenziipRkenzii Uživatel
    upraveno 18. November 2017
    Ahoj,
    chtěl bych se zeptat, jak je možné, že Ti před 3 měsíci bylo 15 let a nyní je Ti pouhých 14 let? https://samp-server.cz/discussion/2859/prihlaska-do-helper-teamu
  • pRkenziipRkenzii Uživatel
    Každopádně, abych se vyjádřil k tématu. Kdykoliv Tě na serveru zahlédnu, tak jen nadáváš a provokuješ hráče. Nevím, co by někdo takový v HT dělal. Svůj názor jsem ochotný změnit, pokud u Tebe uvidím dlouhodobou snahu o změnu, jako například u Lubosse. PROTI
  • TomášTomáš Uživatel
    Zajímavý poznatek @pRkenzii . Tvoje chování ještě před nedávnou dobou bylo otřesný. Proti přijetí.

• REDQOOREDQOO Uživatel
    Pokud to co napsal Prkno je pravda o tvém věku jsem taktéž proti a i kvuli provokování :)
    + Podle toho jak ses choval tenkrát na TS nadával pár lidem co jsem tam byl pod jiným nickem ;) Mi nepříjde jako dobré chování + bych se bál v ten moment možní i dnes vidět tebe na pohovoru na TS  :) 
    PROTI

• aBEmBeRaBEmBeR Uživatel
    PROTI

SFDFD CREW <3 <3

• InfinityInfinity Server Administrátorka VIP
    Tvoje chování se ani o trošku nezměnilo. Provokuješ, nadáváš. Pokud chceš opravdu do HT, tak zapracuj na svém chování. Nepřijat. Lock.
Tato diskuze je zavřená.