NoNe Back do ht ?

aBEmBeRaBEmBeR Uživatel
upraveno 18. November 2017 v Nábor helperů

• Vaše herní jméno: pM.NoNiSeK.exe
• Věk: 14
• Počet nahraných hodin: 390
• Kontakt na FB(můžete do SZ):Martin Vrkoč
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:Rád pomáhám hračum a chtěl bych zase do ht.Minule jsem udělal dost chyb ale už jsem si to uvědomil jaky jsem byl idiot a chcu to napravit. :) jak psal minule kejbl zapracoval svych chybách a už bych v HT nebyl tak nevšimavy.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:Takže moje jmeno je Martin Vrkoč chodím do 8.A bydlím v Brušperku Kousek od Frýdku-Místku.Mám psa je mi 14 let.Rád hraju Basket,jezdím na freestyle koloběžce a skateboardu rád plavu.Moje oblíbené jídlo jsou burgery a palačinky.už se těším na střední zatím ještě nevím kde pujdu ale co už..Ve volném čase ještě hraju na PC a hlavně hraju na SFDFD samp.Rád chodím s kámošema/kamoškama ven atd..A koníčky:Florball,Basket,Judo..Mám holku.Samp hraju asi 6 let sawny hraju 5 let Na helpera bych chtěl protože bych rád chtěl pomáhat serveru a chtěl bych si zkusit post helpera ..A co ještě..Aktivní jsem na SAMP FACEBOOK INSTA TS3 a Discord.Nerád uklizím, a nesnáším děcka co pořád jenom "tvoje máma".Zbírám plechovky od Energy trochu rád vařím.rád jezdím na kole, a rád chodím plavat.Taky rád skaču parkour.
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:ANO
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:Od kamaráda

SFDFD CREW <3 <3

Komentáře

• aBEmBeRaBEmBeR Uživatel
    Kdyžtak jsem se domluvil s SA že si tu přihlášku mužu podat. :)

SFDFD CREW <3 <3

• REDQOOREDQOO Uživatel
    Hm,budiž nebudeme tu chodit kolem horké kaše svoje jsme si řekli zda co si vybereš jestli konkurenci nebo u nás vybral sis nás a jsem docela rád za to že jsi uznal svojí chybu a že se taková ZÁSADNÍ chyba už nikdy neobjeví doufám v to i na tvojí straně...
    Šanci by měl dostat každý i když je to po takové zásasdní chybě co jsi udělal nedávno nad tím mávnem rukou..
    Komunikativní jsi,hodiny splnuješ věk taktéž :)
    Nezklam mě a pokračuj ve svém dobrém chování a svojí cestě k tomu co je slušné ;)
    PRO

Neboj.. :) Kdysi jsem měl hrozne chovani ale ted už je to lepší, pamatuješ ne ?? :) A díky za PRO.
    Takovou chybu už neudělám

SFDFD CREW <3 <3

• WukišWukiš Uživatel VIP
    PROTI, lhář, ban za obchod mimo server.

OUUU

Nelhal jsem.. :) A obchod mimo server beru..Ale napsal jsem že jsem si uvědomil to co jsem udělal.. Asi jsi si moc nepřečetl přihlášku. :)

SFDFD CREW <3 <3

Ale díky za koment

SFDFD CREW <3 <3

• WukišWukiš Uživatel VIP
    upraveno 18. November 2017
    Nemá cenu zakecávat, že si nelhal. Když jsem tě trochu řešil, tak si mi poslal jen část screenů, aby bylo na oko vidět, že si v tom nevinně. Poté jsem viděl i jiné screeny a došlo mi, že jsi mi lhal a takové lidi já rád nemám. Proto máš PROTI. Lháře v HT nepotřebují si myslím. A to co si předváděl v HT občas.. Prostě PROTI

OUUU

A viděl jsi moje screeny.Nebo screeny co byli tady v diskuzi. :ú

SFDFD CREW <3 <3

• REDQOOREDQOO Uživatel
    Luboss? Duvod

• RastowRastow Uživatel
    Pro :) 
    RastowCop - Server Fízl  B)  
    Díky

SFDFD CREW <3 <3

Díky.. :)

SFDFD CREW <3 <3

• AMD_POWERAMD_POWER Uživatel

PRO
    Díky

SFDFD CREW <3 <3

• YzoEmpireYzoEmpire Uživatel
    Ma Ban s None na konkurenčnom servery

Je ťažké byť hlúpym, lebo je veľká konkurencia.

Všetky zápasy v živote nás majú naučiť. Dokonca i tie ktoré prehráme.

co ??

SFDFD CREW <3 <3

• RapidexRapidex Uživatel
    Chybama se člověk učí a tím si je zapamatuje, to že máš jistou minulost neznamená že nemáš šanci být dobrým členem v HT, říká se že jsi gay ale stejně ti dávám PRO !!! <3
    <3 <3 <3 <3

SFDFD CREW <3 <3

• MkoMko Administrátor
    Noo... co napsat..... nwm co tě to napadlo vůbec obchodovat ale to je jedno už asi =) Jak tu zaznělo chybami se člověk učí a doufám že už to neuděláš :) ... Zpátky k přihlášce =) Svoji práci si odváděl dobře :) Takže nevidim důvod proč tě nevzít zpět :) 
    PRO
    Díky

SFDFD CREW <3 <3

• Sp3lkySp3lky VIP
    Pro <3
    Aktivita +
    Hodiny +
    Zkušenosti +
    Až na tu drobnou aférku si v pohodě :) 

Díky hoši :D

SFDFD CREW <3 <3

a mko :D

SFDFD CREW <3 <3

• CaatteeNCaatteeN Uživatel
    Dúfam že tá vec s obchod sa už opakovať a nesklameš ma.PRO

• ErkyErky Uživatel
    Pro! Důvody vypsány, není o čem.

Díky Hoši a erky nevím co jsi za pohlavi :D #kappa

SFDFD CREW <3 <3

• TomášTomáš Uživatel
    Shodli jsme se na tom, že tě nepřijmeme. Důvodů je hned několik. Zkus se poučit z chyb, které jsi dělal, když jsi byl v HT minule a třeba to za měsíc vyjde.

Zamítám.
Tato diskuze je zavřená.