ci pana subo do ht? :D

• Vaše herní jméno:  MistrSubo
• Věk: 14
• Počet nahraných hodin: 1000 :)
• Kontakt na FB(můžete do SZ):frantisek kuna
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:rad pomaham a myslim si ze mam dost zkusenosti za tu dobu.rad bych pomahal v ht i teamu. byl bych aktivni hrac.myslim si ze sem oblibeny.hraju skoro každý den. ocenil bych kdyby ste mi vyhoveli :)
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:  chodim do 8.tridy jemuju se franta kuna.rad hraju gta  :) a rad se zapojuju do aktivity.jezdim na koloběžce a motorce když to de :) 
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: skype bych moh i na fb :)
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: k sfdfdf sem se dostal v 6. tride od kamaráda :) zacalo me to byvit a hraju to uz 2 roky :)

Komentáře

• subo555subo555 Uživatel
    kdyby ste něco potrebovali vedet tak se me zeptejte :)
  • LegendaryLegendary Uživatel
    Pomáháš to sice jo ale sem tam si vůlgární a rád se zapojíš do konfliktů hráčů.
    Zatím jsem PROTI.

• SanmanSanman Administrátor
    Proti! Proti tobě jako takovému nic nemám, ale to, jak jsi napsal tu přihlášku... musíš si s tím dát víc práce. Úplně jasně jde vidět, že jsi to odflakl.
    co tam mam napsat? když se zeptáte  rad odpovim

• Sp3lkySp3lky VIP
    Proti
    Vulgarita
    Pohovor je na Teamspeaku: a ty napíšeš že skype nebo Fb Tak jako what??

jestli s tim je naky problem klidne si ho zalozim

• REDQOOREDQOO Uživatel
    .. skype bych moh i na fb.. 
    MOH? To se mi fakt nelíbí ale to je fuk, důvody byli vypsány nahoře 
    PROTI 

• FrederikHonlesFrederikHonles Uživatel
    Subo sorry.proti
    Kar StemYk
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Proti nadávky 
  • SbqqSbqq Administrátor VIP
    proti duvody nahore
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
  • TomášTomáš Uživatel
    upraveno 23. November 2017
    Ty podmínky nejsou v sekci "Nábor helperů" napsaný jen tak pro zábavu. Má to nějaký účel. Přihlášku si můžeš podat až po jejich přečtení. Pokud nějaké z nich nesplňuješ, nemá ani cenu si tu přihlášku podávat. Jednou z podmínek pro přijetí je zúčastnění se ústního pohovoru na našem TeamSpeak3 serveru. Ty k bodu č. 7 napíšeš, že jsi schopný zúčastnit se pohovoru na skypu, nebo na facebooku. Jestli to není vtip, tak máš místo mozku asi bramboru.

Ptáš se, co máš do přihlášky napsat... že nám rád dodatečně zodpovíš nějaké dotazy... Nám je celkem jedno, co děláš v reálném životě.. kam chodíš do školy, nebo co celý den provádíš. To není ta podstata toho, proč všichni píší tak dlouhé texty o sobě. Ty nás máš tím textem zaujmout a ukázat nám, jak se umíš hezky vyjádřit. Je vidět, že sis s tím nedal žádnou práci. Napsal jsi to, co tě napadlo v první minutě a tím to haslo.. ani vteřinu jsi nad tím nepřemýšlel.

-
    gramatika
    - zpracování přihlášky
    - chování na serveru

Já být tebou, tak místo podávání přihlášek každý měsíc počkám třeba půl roku a dokonale vypiluju vše, co se po mně chce. Až pak to teprve zkusím znovu. Však vidíš, že ti k přihlášce hráči uvádí ty samé důvody. 

Zamítám.
Tato diskuze je zavřená.