Dizzo helper?pokus dostat se zpět

• Vaše herní jméno:Dizz[ii]K
• Věk:  14,v lednu 15(10.1.2003)
• Počet nahraných hodin:610hodin
• Kontakt na FB(můžete do SZ):napíšu do SZ
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:Na serveru hraju už 4roky,takže mám nějakou tu znalost modu,baví mě pomáhat.Navíc když jsem byl v Ht poprvé,tak jsem dělal svojí práci(troufnu si říct) dobře a problem semnou nebyl.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:zdravím,myslím si že mě většina zná,ale i tak.Jmenuji se Petr je mi 14let a chodím zatím do zakladní školy kde nepropadám/nemám problem s učením.Příští rok už budu chodit na střední školu,takže také přemýšlím o tom co budu dělat za par let.Ven moc nechodím bydlím ve Vesnici kde není s kým chodit ven .Hraju už 8let fotbal,ke kteremu jsem se dostal přes televizi,kde jsem furt sledoval zapasy Manchesteru United,dnes fandím Slavii Praha,také 8let,ve volném čase hraji GTA .které by mě nebavilo nebýt SFDFD,jiný server ani na GTA neznám :) nebo se koukám na Youtube na nějake fotbalové triky,zapasy,nebo zaznamy(HIGHLIGHTS).Mám doma tři pejsky,dva jezevčíky a jednu japonskou dogu,kterým se také věnuji.
 • Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:Ano,i když tam nechodím rád:)
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:Na SFDFD jsem se dostal před 4lety,když se bratr koukal na Fannyho,sám si zjistil IP a šel jsem hrát,ze začatku jsem dělal na SFDFD kraviny a myslel jsem si že jsem nějaký "frajer",když dělám na serveru bordel.Po permabanu jsem se poučil(hlavně mě poučil bratr) a ja začal sekat dobrotu.V roce 2015 jsem si dal roční pauzu,kvůli zničenému PC.Po roce jsem se opět připojil na GTA ale byl to pro mě neuvěřitelný skok,vůbec jsem nechapal jak to tam fungovalo,naštěstí mě helpeři provedli.Minulý rok jsem si podal přihlašku na Helpera,vyšla mi a mě GTA v roli helpera neskutečně bavilo(ani nevím proč jsem teda z HT odešel).Po prazdninách jsem opět začal mít problém s PC,ale naštěstí mi na tom GTA funguje,takže opět mužu hrát na serveru,který mě baví.

Toto je k mojí přihlašce na post helpera všechno,Děkuji za přečtení

Dizzo!

5+2=7        6+1=7
4+3=7                  7+0=7
3,5+3,5=7
2x3,5=7

Komentáře

• aBEmBeRaBEmBeR Uživatel
    PROTI

SFDFD CREW <3 <3

• SmOkeSmOke Uživatel
    Je dobre že sa chceš zlepšiť ale NIE
  • KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Jasný PRO :) 
  • WukišWukiš VIP Organizátor eventů
    Ten kdo je proti by bylo fajn, kdyby napsal důvod. Pak administrátoři nemají jak posuzovat proč ho tu nechcete.

OUUU

• REDQOOREDQOO Uživatel
    Něco mi to rika tvuj nick sdelis mi nicky? do SZ

• RandomPraseRandomPrase Uživatel
    Prosím pište důvod,pokud dáte PROTI nebo PRO,chci vědět co bych měl kdyžtak zlepšit:)

5+2=7        6+1=7
    3,5+3,5=7
    2x3,5=7

• AMD_POWERAMD_POWER Uživatel
    PRO Co ó tobě napsat nevím :D Ale nic moc špatného nevidím
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    Podle nicku jsem už u vas byl co jsi odešel pokud se nepletu,a svojí práci jsi dělal na dobrou :) Podle nicků jsi to ty :) A rád tě uvítám zpět mezi náma :) 
    PRO

• pRkenziipRkenzii Uživatel
    Když jsi býval helper, tak jsi svou práci plnil dobře a potíže s Tebou nebyly. Věřím, že pokud se dostaneš nyní do HT, tak to bude stejné. PRO
  • PetisPetis Administrátor VIP
    Jsem také PRO.
    Dřív jsi byl helper a potíže si nedělal.

• FrederikHonlesFrederikHonles Uživatel
    Pro no 
    Kar StemYk
  • Hodiny +
    Zkušenosti +
    Věk +
    Takže PRO.

• subo555subo555 Uživatel
    Dam PRO! Helper uz si byl,takze uz vis jak na to :) Hodne stesti.
  • chemyskochemysko Uživatel
    upraveno 26. November 2017
    Diziik no jo kámo jsi borec konečě že jdeš z5 do HT snad se zadaří i tentokrát jsi pohodovej člověk PRO !!
  • MizzardMizzard Server Administrátor
    Ak ma pamäť neklame tak s tebou v HT neboli žiadne závažnejšie problémy. U mňa máš kladný hlas, beriem ťa ako vhodného kandidáta. 
  • MistrLampMistrLamp Uživatel
  • RandomPraseRandomPrase Uživatel
    Děkuji všem <3

5+2=7        6+1=7
    3,5+3,5=7
    2x3,5=7

• RelaXosRelaXos Administrátor VIP
    upraveno 27. November 2017
    ano :)
  • InfinityInfinity Server Administrátorka VIP
    Přijatý.