NoNe BACK DO HT ?? :)

Přihláška musí být vyplněna dle této osnovy:
• Vaše herní jméno: pM.NoNiSeK.exe
• Věk: 14
• Počet nahraných hodin: 428
• Kontakt na FB(můžete do SZ): Martin Vrkoč
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:rád bych chtěl zase helpit v HT.. :)Od minuleho přijeti do HT jsem se změnil udělal jsem chybu ohledně zanedbáváni helpeni.Uvědomil jsem si co jsem udělal za ko... obchod mimo server a takovou blbost neudělám doufám že mi to odpusíte.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:Takže moje jmeno je Martin Vrkoč chodím do 8.A bydlím v Brušperku Kousek od Frýdku-Místku.Mám psa je mi 14 let.Rád hraju Basket,jezdím na freestyle koloběžce a skateboardu rád plavu.Moje oblíbené jídlo jsou burgery a palačinky.už se těším na střední zatím ještě nevím kde pujdu ale co už..Ve volném čase ještě hraju na PC a hlavně hraju na SFDFD samp.Rád chodím s kámošema/kamoškama ven atd..A koníčky:Florball,Basket,Judo..Mám holku.Samp hraju asi 6 let sawny hraju 5 let Na helpera bych chtěl protože bych rád chtěl pomáhat serveru a chtěl bych si zkusit post helpera ..A co ještě..Aktivní jsem na SAMP FACEBOOK INSTA TS3 a Discord.Nerád uklizím, a nesnáším děcka co pořád jenom "tvoje máma".Zbírám plechovky od Energy trochu rád vařím.rád jezdím na kole, a rád chodím plavat.Taky rád skaču parkour.
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:ANO
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:od kamaráda

SFDFD CREW <3 <3

«1

Komentáře

• PetisPetis Administrátor
    Proti!
    Nepříjdeš mi jako vhodný adept do HT.

• REDQOOREDQOO Uživatel
    upraveno 26. November 2017
    Ještě před pár dny jsi měl na konkurenci práva spolu s členy který  nebudu jmenovat, SA o fotce ví může ji kdykoliv dodat.. Je docela děsivé, čím ty jsi hoden projít aby sis znepříjemnil svoji herní pověst, začneme tím jak jsi dostal kick a za co že jsi hrál tam kde jsi hrál,a teď i práva jinde :) Zklamal jsi mě, měl jsem v tobě důvěru,nedavas mi na vybranou.. PROTI

• aBEmBeRaBEmBeR Uživatel
    Vím že jsem udělal chybu a chcu to napravit .. :) Zlelpšil jsem se fakt. :)

SFDFD CREW <3 <3

• REDQOOREDQOO Uživatel
    Todle je pro mě neodpustitelná chyba, kdyby se na to nepřišlo byl by jsi tam do dnes.. Tímto je moje rozhodnutí finální, je mi líto... 

Chápu.. :) Ale proč jsi mi dal předtím PRO a ted proti to je kvuli tomu že jsem dal ZRNOVI proti ?? :)

SFDFD CREW <3 <3

• KorfikossKorfikoss Uživatel VIP
    Nedávno si měl PERMA BAN a myslím si, že by si nezapadl do party dávám PROTI 
  • YzoEmpireYzoEmpire Uživatel
    Nie cheater

Je ťažké byť hlúpym, lebo je veľká konkurencia.

Všetky zápasy v živote nás majú naučiť. Dokonca i tie ktoré prehráme.

Do party bych nezapadl proč ?? :) 

SFDFD CREW <3 <3

Protože se neumíš chovat.Jak mi dal Stem helpera tak jsi začal žárlit a najednou jsi nechtěl v roomce.Děláš ze sebe ještě většího pitomce než jseš.

• RastowRastow Uživatel
    Pro :)
    RastowCop - Server Fízl  B)  
  • RapidexRapidex Uživatel
    Zkoušíš to už po několikáté a nevidím důvod proč tě tam nevzít jestli budeš pomáhat hráčům, stejně i ti kteří mají samé Pro tak moc nehelpí :( dávám ti PRO !!! <3
    Díky hoši :)

SFDFD CREW <3 <3

• WukišWukiš Uživatel VIP
    Když si byl nabrán do HT společně se mnou, tak si během týdne byl několikrát vyhozen a dostal snad 4 šance aby si to napravil.. Pak si dostal permu za porušení 14-tého pravidla...
    + Co vyvádíš mimo SAMP scénu se mi taky nelíbí, ale to sem tahat nebudu..

Proto mi nepříjdeš mi jako vhodný adept do HT, PROTI!

OUUU

Hej.. :) Za moje chyby jsem se omluvil jestli sis to četl pořádně nebo jen napsal koment.. :) Ale kvuli tomu banu mi daváte jen PROTI ?? :) Chápu že jsem udělal chyby v ht a na server ale uvědomil jsem si to a už se to nebude opakovat. :)

SFDFD CREW <3 <3

Nedávám ti PROTI jen kvůli tomu co si vyváděl, ale hlavně kvůli tomu jaká si osobnost a jaký máš sklony.

OUUU

Aha.. :)  Poznal jsi mě jen z te špatne stránky a ne z te dobre.. :) Ale tvuj nazor ti neberu.. :)

SFDFD CREW <3 <3

Wookie to vystihl.

@NoNe ono je občas lepší poznat tu horší stránku, aby si věděl co od toho člověka čekat.
    A znám i dobrou stránku, takže se nevymlouvej na špatnou stránku.

OUUU

• DzohnkillerDzohnkiller Uživatel
    Pro
    Kazdy kar ma dostat dalsi sanci
  • LegendaryLegendary Uživatel
    Důvody už vypsány v přechozích komentech.
    PROTI

• chemyskochemysko Uživatel
    Já suhlasím s REDQEM sr brácho PROTI !!
  • SanmanSanman Administrátor
    Vidím to jen já? Zdá se mi, že tam opakuje pořád to samé dokola. :D Upřímně, jsem PROTI. Za mě by jsi to měl zkusit za měsíc a dát si s tím větší práci, vždyť tohle je ostuda!! :D
    Nelockujte to ještě !!

SFDFD CREW <3 <3

• jjjjjjjj Uživatel
    PROTI. 
    Dôvody vypísané.
    Na tsku si ešte fájn, ako pride kamarát tak začnete nadávať zo srandy, a urážaš ma. 

Srandu poznám, ale
    Odtiaľ potiaľ.

• Titanium_Hero1Titanium_Hero1 Uživatel
    Urážas hráčov. Toto by bola tvoja 5. Šanca. A to je už moc. By si za musel zmeniť o 360° odomna máš PROTI
    Transporter Car Lover
    Titanum to jak myslíš 360 stupňu to se mam jako otočit ?? :) 

SFDFD CREW <3 <3

upraveno 27. November 2017
    Ale díky za coment

SFDFD CREW <3 <3

• Sp3lkySp3lky VIP
    Zkušenosti +
    Aktivita +
    Hodiny +
    Šanci bych ti dal ale asi už je rozhodnuto :/ 
    Pro

Díky

SFDFD CREW <3 <3

Všichni tady řešíte vpodstatě jen ten BAN.. :) Ja jsem si uvědomil co jsem udělal za chybu a napravil jsem se.. :) 

SFDFD CREW <3 <3

Tato diskuze je zavřená.