Chemča návrat do HT !

chemyskochemysko Uživatel
upraveno 26. November 2017 v Nábor helperů
• Vaše herní jméno: Chemysko
• Věk:  15 (7.5. 2002)
• Počet nahraných hodin:  510
• Kontakt na FB(můžete do SZ): máte u minulé přihlášky
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: Tak baví mě pomáhat hráčům a nováčkům vím že každej píše že to mohu i tak ale víte co takoví lepší to hepení když jste helper ty příkazi /p a tak lepší to i je docela se v tech příkazech vyznám. Jsem aktivní dost často a mám docela nahrno hodne hodin.
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky: Nejprvé bych chtěl začít tým že jsem dostal kick kvůli tomu prej že jsem nehepil a tak takže teď  to chci vše napravit to jemoje blbost a mě to baví takže slybuju že se to už nebude stávat za druhé to jak mi psal tom že někdy nereaguju a tak tak za tose taky moc omlouvám a už se to taky nebude stávat právě hodně lidí mí píše chemčo jakto že nejsi v HT atd.. tak jim jen píšu dostal jsem KICK dál se vyjadřovat nebudu :) a většina píše ať to skusím znova si dát přihlášku že třebadruhou šanci dostanu třeba Erky,YoungSler atd.. dík hoši tak tady tupřihlášku máte odemě a vlastně protože i chci stýská se mi po mini sfdfd roďince :) Začnem  už mě určitě všichni znáte na serveru hraju pod nickem Chemyk nečekaně.Mé jméno je Dajvik Šmíd. Všichni co ste mi psali na minulé přihlášky že je zkopírovaná to je jasný nebudu každou přihlášku psát něco jiného co nedělám ne když za celej život delám jen to samé hraju fotbal jezdím na kole chodím ven s kámošema s kámoškama až budu dělat něco jiného než to co jsem vše psal na moje minulé přihlášky tak to bude až něco nového budu dělat npř: začnu hrát třeba hokej atd jestli mě chápete :) . No nic teď k samotné přihlášce.                                                                                                                                                                                              Moji koníčci co dělám nejradši jsou asi tyto rád hraju fotbal jezdím na kole běhám hraju na PC samp - sfdfd hraju na PS4 npř: FIFU 17 , Need For Speed , Assassin Screed mé nejoblíbenější hry.  Rád chodím ven s kámošema ven a taky s holkama chodíme ven ale kdo zná holky tak víte v každém obchodě se zastaví sněma se někam dostat to je utrpení nic proti holkám  .  Dodělal jsem úspěšné základní školu a teď už mě čeká Prvák , Druhák , Třeťák a Maturita tem co to maj jak já tak držím palce ať se jím daří na nové škole a držím palce těm co teď jsou třeba ve třeťáku a bude je čekat maturita hodně štěstí hoši . Rád na serveru pomáhám nováčkům i pokročilým . Na serveru je nejlepší komunita s adminama a Helperama a to se mi líbí a chtěl bych do té komunity zapadnout rád bych vás navštívil  Hraju ješte na serveru nekdy RaS , Ds to určitě každý zná . Ješte jsem nezmínil v tech hrách co hraju že hraju i League Of Legends  ale to jen tak když je nuda s kámošema :) To je asi odemě vše jen to že se na vás budu těšit a bavit se vašema komentářema snad nebudou vše ty horší díky 
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Jasná věc
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:  Můj kámoš (Bráška) Jamall me sem dostal

Komentáře

• WukišWukiš Uživatel VIP
    Není potřeba nic psát.

PRO

OUUU

• MizzardMizzard Server Administrátor
    Dávam ti áno a tie chyby, na ktoré si už sám prišiel a vypísal ich aj v texte uvedenom vyššie v tvojej prihláške si dávaj poriadny pozor. 
  • jjjjjjjj Uživatel
    PROPROPROPROPRO.
    :)
    Prihláška, správanie, znalosť.

• chemyskochemysko Uživatel
    Diky wookie jasny mizzatd a dik diky juste :)
  • AndreAndre Uživatel
    Davam ti pro, myslim ze nas nezklames :) 
    Dik andreyy
  • REDQOOREDQOO Uživatel
    Nikdy jsi mě nezklamal,co jsem byl na serveru jsi vítal apod a pomáhal i přes to že jsi nás před tím opustil,PRO 

• Sp3lkySp3lky VIP
    Pro

• Styx.ExeStyx.Exe Uživatel
    Jednoznačne P R O <: (y)

JJ
  • John_FrederJohn_Freder Uživatel
    P R E -- P R E -- P R E -- P R E 1000x xdd ale nie PRE davam
  • YoungSlerYoungSler Uživatel
    Pro <3
  • RelaXosRelaXos Administrátor
    upraveno 27. November 2017
    ano :)
  • StemYkStemYk Uživatel
    PROTI, řekl jsem, že v HT má být především elita hráčů, kteří se umí chovat na úrovni. 
    Slabá gramatika - navíc neumíš zařadit interpunkční znaménka do vět. V HT nemůže být někdo s tak špatným slohem, protože ty musíš umět hráči vždy poradit a napsat větu správně. 
    Netvrdím, že to máš vzdát úplně a už si nedávat přihlášku nikdy. Ale rozhodně teď ještě není ta chvíle, kdy bys dokázal být helperem a reprezentovat tak server SFDFD.
    He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

Dik všem
  • FrederikHonlesFrederikHonles Uživatel
    Chemyk jaj Pro
    Kar StemYk
  • SbqqSbqq Administrátor VIP
    proti jak napsal stem.. Sorry
    ---------------------------------------------------------------------------
    {Chceš nahlásit nějakého hráče? Tak klikni »ZDE«}

{Přišel si o nějakou věc? Tak klikni »ZDE«}

{Dostal si neprávem ban? Tak klikni »ZDE«}

{Chceš si podat přihlášku do HT? Tak klikni »ZDE«}
    ---------------------------------------------------------------------------
  • subo555subo555 Uživatel
    V ht uz si byl :) zkusenosti mas.Davam PRO! :)

• CharllieCharllie Administrátor VIP
    Súhlasím so StemYkom, proti prijatiu.
    Dík všem
  • InfinityInfinity Server Administrátorka VIP
    Tady není co dodat. Pokud chceš být opravdu členem HT, tak na sobě zapracuj a zkus to třeba za měsíc.Lock.
Tato diskuze je zavřená.