HT??? wtf

• Vaše herní jméno: pM.R_olexx

• Věk: 14

• Počet nahraných hodin: 95

• Kontakt na FB(můžete do SZ):East Side

• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?: Lisim sa od ostatnich tim ze  lubim pomahat hracom ktori potrebuju pomoc viem par modov a este a este lubia ma hraci a este dalej

• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, Vaše koníčky:Takže všetci ma už určite poznáte ale pre tých čo nie rád sa predstavím. takto ze volam sa Dominik Galla. moje oblebene jedla:vsetko..moje oblecenie:Nike.FSBN,Puma..
rad sa pomaham vsekim  som inteligentni D trosku a este mam hnede valsi.hnede oci mam visku 163 kilogram:56a neviem toto je vsetko
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3:Samozrejme

• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD:Takže ku SFDFD som sa dostal skrz bratranca. Přišel jsem do SFDFD a nudil jsem se s mým kamarádem a řekl, že ví, že dobrý sk / cz samp server jsem řekl, že už můžu začít dělat to opravdu rád server a tak jsem kde jsem

Komentáře

• FrederikHonlesFrederikHonles Uživatel
    Proti
    Kar StemYk
  • OrcyOrcy Uživatel
    Proti,je to jeden den co ti Stemýk uzamkl přihlášku a  do minulé přihlášky jsi napsal "Věk:13" a do této píšeš"Věk 14" a to uběhl pouze jeden den,takže máš dneska narozeniny nebo prostě LŽEŠ!.:)
  • WukišWukiš Uživatel VIP
    upraveno 28. November 2017
    Nehraj si s tím věkem na Nektera.. 
    PROTI

OUUU

• CaatteeNCaatteeN Uživatel
    Hmmm... dosť divné je to že v minulej prihláške ktorú si si podával včera si mal 13 rokov a o 1 deň máš 14? Dosť divné nemyslíš? A ďaľšia vec od poslednej prihlášky neubehol mesiac takže jednoznačne PROTI.

• Sp3lkySp3lky VIP
    PROTI! 
    Jak psal catten je to podezřelé

• InfinityInfinity Server Administrátorka VIP
    Od poslední přihlášky uběhly dva dny. Zapracuj na gramatice a zkus nahrát nějaký hodiny. Další přihlášku si můžeš podat za měsíc. Lock.
Tato diskuze je zavřená.