žadost o helpera

Na serveru se jmenuji DiaBlo0 v realu Patrik
je mi 18 let 
mám ale bohužel nahráno jenom 60 hodin 
muj kontakt na fb Patas Tapo ale mnohem lepši by to bylo na email: [email protected]
• Proč bychom měli vzít právě Vás, čím se lišíte od ostatních?:protože vím sám jake je začinat nekde a nevedet nejake prikazy spise žadne a na mnoha serverech je to ine tady na opravu auta fix ,inde na opravu auta vr atd atd. a čim se lišim od ostatnich ?? osobností vzhledem tak jako každej vhšichni jsme jedineční xD  
• Text o vás, jak se jmenujete, co děláte ve volném čase, vaše koníčky:Jmenuji se Vavřina Patrik je mi 18 let ,žiju v Přerove kousek od Olomouce  baví mě lyžování ,plavání , inak koníček asi spíše ted ten pc :/ ve volném čase se snažím pomahat kamarádovy na forku a inak hrani na vašem serveru .. :)  
• Jste schopen se zúčastnit přijímacího pohovoru na TS3: Ano 
• Kdy a jak jste se dostali k SFDFD: začal jsem hrát samp a hledal jsem ruzne servery a kdyz jsem nasel tendle tak me chytl a baví me do ted :))) dekuji za odpoved

Komentáře

• YzoEmpireYzoEmpire Uživatel
    nn sry nepomahas ani sa nijako ta v chatu nevidím

Je ťažké byť hlúpym, lebo je veľká konkurencia.

Všetky zápasy v živote nás majú naučiť. Dokonca i tie ktoré prehráme.

• ErkyErky Uživatel
    Proti! Nevidím Tě pomáhat.

• YoungSlerYoungSler Uživatel
    Vůbec nepomáháš a do pm mi píšeš at' chcípnu apod. PROTI
  • VoeRVoeR Uživatel
    • Minimální počet nahraných hodin na serveru pro podání přihlášky je nyní 100.

• StemYkStemYk Uživatel
    Slabá přihláška a málo nahraných hodin, zkus to za měsíc. 
    He looked at me the wrong way. It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way.

Tato diskuze je zavřená.