dennis zas

sem tu zas kamo, zase po 2 hodinach si dam přihlašku na helpra čekuj ( džast kiding, za 4 hodiny to čekej )

Obecné

Herný nick: Dennis
Meno:  Denis
Priezvisko: Kozel
Prezývka: Dennis.
Stav: Nezadaný 
Vzdelanie: Prvák
Jazyky: CZ , EN , RU, ESP
Zviera:  pes

Charakteristika

Váha: 54kg když se dobře najim
Výška: 178cm
Vek: 16
Vlasy: Hnědé
Oči: nevim
Fotka: https://www.facebook.com/denis.kozel.9 / Instagram - dennyy_k ( at muzu poflexit )

Obľúbenosti

Jedlo: Nevim mam rad vsechno co mi chutna wtf
Pitie: Alkohol a sladké nápoje
Osoba: Pablo Escobar
Vec: Nevim jestli se to da povazovat za vec, ale kazdopadne je u me na hlavnim miste sranda.
Farba: Černá a bílá
Film: Nemám nejoblíbenější film
Seriál: Narcos
Herec: Charlie Hunnam
Kniha: Nečtu, ale ztěch co sem četl asi GoT
Žáner hudby: Tak všecko asi co není trash, emoce a hype (scarlxrd a pak aesthetic shit jako The Neighbourhood(grunge))
Pesnička: Nemam TOP, střídám to
Spevák: Netusim
Skupina: Ne
Miesto: Místo kde je fajn a všichni se baví a je chill a hype
Značka elektroniky: Jsem na IT škole, nevím o co de.
Značka obuvi: Neřeším
Značka oblečenia: Neřeším značku, nosim co se mi libi a ladi to ikdyž to je nejakej ne high end brand
Hra: Rainbow Six Siege
Herná postava: Nevim
Herný žáner: Akční, Roleplay, Strategie

Závislosti

Fajčenie: Aktivně
Drogy: Neuznávám, občas zahulim(1x za několik měsicu), ale neuznávám to vůbec.
Alkohol: 2 roky zpátky sem tady psal, že jen s rodinou. Tedka je to rutinna
Sex: Nepoštěstilo se mi
Iné: Pokoušet se o to být fame na IG, ne vtom abych byl nejakej kokot namachrovanej, ale abych mel lidi co bych svymi prispevky na stories pobavit aby me znali jako fajn kluka.

Ja vo svete

Koho/čo mám rád: Lidi co maji radi me, holky co maji rady me
Koho/čo nemám rád: Hypebeasty, bitkaře, cringe vtípkaře
Čo by som rád v živote docielil: Dostudovat hlavně s nějákýma znalostma do praxe, postarat se o mámu, o rodinu a mít fajn kámoše kolem sebe s kterýma se budu moct bavit a dělat píčoviny, protože si to můžu dovolit a nemám se za co stydět.
Čo by som na sebe zmenil: Chování určitě, to asi každy.
Motto: Chybami se člověk učí, to mi přijde jako dost rozumny, ikdyž se to neda při každy přiležitosti uplatnit
Citát: Jedinej citat co si pamatuju tak něco od A. Hitlera " Neúspěch je nutno vyloučit ". Asi to je cílevědomá a sebevědomá myšlenka.

Ja a SFDFD

Obľúbený Admin/Hráč: Melounek, Gugulinka, Korfik (i po 2 letech zustavaj ti stejni)
Koho na SFDFD obdivujem: Zatim nikoho
Spokojnosť s vedením/AT: Nebudu se vyjadřovat
Známka vedenia/AT:  Nebudu se vyjadřovat
Čo by som zmenil na SFDFD: Pravidlo o teamování, nebo nějáká protekce proti tomu. Protože tady nejde přímo o porušení pravidel, ale o spokojenost hráčů. Jakoby, nemůžu to nikomu vyčítat, ale je to prostě strašně znepokojující až k nasrání, když nafarmíte cash a chcete si poctivě zahrát duely nebo nějáký shitky a těsně před koncem odpočtu se vám tam napojí dva týpci co buď farmí killy nasobě nebo prostě oba dva dou do vás. To stejný u derby a takových pičovin, je to fakt sviňárna a kazí to dojem na celkovou komunitu.
Čo by som chcel na SFDFD docieliť: Dostat se do HT a výš samozřejmě, nehledám vtom háček. Nahraju hodiny, budu takovej jakej sem a nevidím vtom problém, sem schopnej a hodnej kluk.

Záver

Ďalšie informácie: Takyže sem grafik, posílám link k nahlédnutí. (Portál je na hře Garry's Mod, nejedná se o reklamu, mám tam svůj artwork) https://www.werwolfgaming.com/forum/m/30155425/viewthread/32419615-dennis-gfx
Čo by som Vám rád povedal: Jsem svůj, jsem funny, občas flejmím a pak se zasmějem, občas mam sad náladu.
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.