cekni profil krala Everyho

Obecné

Herný nick:  Every
Meno: Erik
Priezvisko: Tajné
Prezývka: Arnold alebo Zabijak
Stav:  Zadaný takže kundičky nesnažte sa, aj tak ste všetky škaredé pretože iba hráte gta.
Vzdelanie: Stredoškolské (zamečnik) momentálne sa tým aj živím
Jazyky: Eng,Cz,Sk a trocha nemčina a po polsky viem nadavať aj po rusky
Zviera: 2x stafford cize tie vase yorkshire si strcte do kundy.

Charakteristika

Váha:  80+
Výška:  194 .. nj konečne poriadny chlap.. ne tie kktiny 160 centimetrové ktoré ma chcu neustale dojsť zbiť.
Vek:  22
Vlasy:  číro vždy a momentálne na krátko
Oči:  krásne hnedé oči ..modre oči su pre buzny.
Fotka:  https://imgur.com/a/fz3XIzR  nefotím sa jak všetci.. zahanbený tak tam su fotky aj bez trička pretože mi niekto písal že mám 40kg že by ma zbil..btw necvičím už od svojich 19.

Obľúbenosti

Jedlo: Maso
Pitie:  čista voda občas bigshok alebo ked prší tak pijem z odkvapkavača(voda zdarma)
Osoba:  Moja frajerka 
Vec:  Cigareta
Farba:  čierna,červená,tmavo modrá
Film:  5th element,Zachrante vojaka Ryana
Seriál:  nič
Herec:  Tom Hanks
Kniha:  nič
Žáner hudby:  hudba..čiže všetko čo sa hrá naživo takže asi len rock,metal a všetko s tým..ostatné žánre su sračky na playback
Pesnička: Psychosocial(Slipknot) In The End(Linkin Park), Korn(Evolution)
Spevák: Corey Taylor,Chester Bennington,Mitch Lucker
Skupina:  Slipknot,Linkin Park
Miesto: Záhrada
Značka elektroniky:  Všecko
Značka obuvi:  To mam uplne piči..niesom ten kar ktorý musi mať jordany a taketo buzerantske kokotiny.
Značka oblečenia:  BlackCraft Cult,Amstaff a merch od Slipknot atd
Hra: Stronghold Crusader, Doom 1,2,Red Alert 1,2,GTA 3,GTA San Andreas,Cs 1.6.
Herná postava: CJ
Herný žáner: FPS,Strategie 

Závislosti

Fajčenie: Tomu ver 
Drogy: Cigarety iba, drogy su pre slabochov.
Alkohol: Príležitostne od kedy žijem v cz, na svk som chlastal furt
Sex:  Každý den, no ja viem mám iny život jak vy.
Iné: žrať jedlo a pracovať 

Môj počítač

Značka:  Everyho PC 
Pamäť RAM:  8
Kapacita HDD:  1tb
Procesor(GHz):  i5 4460 3,2ghz 4jadro
Operačný systém:  win 7 
Grafická karta:  1050ti 4gb
Fotka: je v ňom diera od mojej peste par ludi to už videlo.

Ja vo svete

Koho/čo mám rád:  Rodina,Frajerka a naši staffordi
Koho/čo nemám rád:  Skoro každého okrem kamošov,rodiny a frajerky a psov
Čo by som rád v živote docielil:  Vyhrať loteriu tak 600 mega euro
Čo by som na sebe zmenil:  Utrácanie penazi ked dojde výplata, všetko chcem kúpiť.
Motto:  od roku 2010 neporazeny
Citát:  od roku 2010 neporazeny

Ja a SFDFD

Obľúbený Admin/Hráč: santex,kyblkuba
Koho na SFDFD obdivujem: umed]Meny a par ludi
Spokojnosť s vedením/AT:  napiču..prefackal by som vás najradšej pretože neviete opraviť ani jebnutý hitbox, každý tam cheatuje a nebanujete to.
Známka vedenia/AT:  0
Čo by som zmenil na SFDFD:  Adminov..dal by som do AT jedine ludí ktorí poznajú tu hru ne len server.Ma tam byť človek ktorý pozná bugy,cheaty,lagy atd .. ne že nekto napiše laguje server preto mi nebere..je to skinshot cize server lagovat moze.. mne berie normalne a človek proti mne s pingom 20 a fps 102 a neuberem mu ani kkt a ešte sa smeje jak chuj.
Čo by som chcel na SFDFD docieliť: Nič..skúšal som kombajn so speedhackom ale dostal som ban tak už len normálne zarábať a hrať 4fun

Záver

Ďalšie informácie: 
Čo by som Vám rád povedal: Pokial nezlepšíte AT tak ten server pojde uplne do piče.Koho tam má baviť s hitboxom ktorý je za 5 centov a ešte k tomu tam je kopa cheaterov a len za to že su v clane tak si myslíte že vedia hrať a nebanujete to.. keby ste chceli vedet kto ma cheaty stačí ma kontaktovať hned napíšem zoznam.

Komentáře

• uMED_MenyuMED_Meny Uživatel
    Takto ma vypadat profil, berte si priklad hosi.
    konecne ppci profil.

• Every2010Every2010 Uživatel
    Nj ne ja kkazdy bez fotky da profil..kazdy tu je skaredy,tlsty,detsky mamin maznacik.

upraveno 26. March
    Meny to napisal jasne
    Dalej medzi oblubenych hracov doplnam: Amanda,Money ktory uz nehra hral tam v 2011 somnou a este Meny.
    Vsimol som si ze len oblubeny admini ne hraci.

• KyBLKuBAKyBLKuBA Hlavní Administrátor
    upraveno 26. March
    Stronghold Crusader, topovka.. jinak fajn profil. Po dlouhé době jeden z těch, který jsem prošel snad celej.
    Hlavní administrátor serveru, KyBLKuBA
  • "keby ste chceli vedet kto ma cheaty stačí ma kontaktovať hned napíšem zoznam."

To by dostal ban kazdej, kdo te porazi v duelu. :D

upraveno 26. March
    Kybl dík, stronghold mam doteraz v PC ;D.
    Lachy a kto ma porazí ked bude tomu človeku brať normálne ako mne? Nikto, tak to bolo a vždy bude.Viac sa o tom nejdem baviť, viem rozlišiť cheaty, niekolko som ich aj testoval a viem kto ich má a kto ne ;D.

• Jak myslíš :D

Ja som porazil old hráčov, ja sa nechválim že porazím nejake lowky čo hraju 3-4 roky.Ja som hral proti old clanom a vyhraval cwčky aj na anticheate.Ja už si asi ani nič dokazovať nemusím podla mňa, ja som toho dokázal až moc čo sa týka sawn off skillu, momentalne aj tak chodím len hrávať ruletu všade takže ma to netrápi.

• Kazdej to vidime jinak

• Lol, akorát si sereš do huby, byl jsi cheater a furt jsi, trapáčku. Na to, že měříš skoro 2m vážíš málo a těma fotkama, kde si myslíš, že jsi jako namakaný, děláš machra před lidma, kteří tu mají v průměru 13 let nebo co kurva? Vypadáš jak feťák a ta tvoje gramatika nás vystraší víc, jak ty tvoje nadávky. A ten tvůj egoismus, no fuj do piče, fakt bych ti taku prijebal. Nejvíc na hovno profil

• fretka123fretka123 Uživatel VIP
    upraveno 26. March
    "Spokojnosť s vedením/AT:  napiču..prefackal by som vás najradšej pretože neviete opraviť ani jebnutý hitbox, každý tam cheatuje a nebanujete to."

to sa mi paci, pekny profil
  • offsaint_1996offsaint_1996 Uživatel
    upraveno 27. March
    There's nothing to say about this, just laugh

upraveno 27. March
    Weedko ty trapny slabosko s fake fotkou, bez dopice ty nula.Tvoje urazky alebo jak tomu hovoris neurazia nikdy dospeleho cloveka ktory by si ta natrel na chleba.Ty jedine vyzeras jak fetak jak vychrtlina z koncentraku:D bez si pisat ukoly do skoly aby teba niekto neprefackal doma.Ty skaredak,panic hnusny.A neplac uz tolko aj tak ta nikto nepozna ty nula:D.Pekny den prajem.

• NemešíšNemešíš Uživatel
    nicee
    Λ ℓιмιŋε
  • uMED_MenyuMED_Meny Uživatel
    owned

• bennybenny Uživatel
    ppči profil
  • EloniskoElonisko Helper
  • jjjjjjjj Uživatel
    Na serveri už nehrám, ale chcel som sa pozrieť či tu niekto počúva aj metal.
    Poznám ťa tak trocha.. niečo mi hovorí tvoje meno tak som si myslel že budeš počúvať RAP, tie sračky si to dovolím nazvať(ptk halabala) ale nečakal som metal. A dokonca Slipknot. Vieš, na serveri ako toto tu vidím len ptk, logic a neviem tie ďalšie veci.. Dovolil som sa aj prihlásiť keďže šanca že niekoho takého nájdeš je mála asi no. (Myslím hlavne tu skupinu Slipknot). Pekný profil.

• versaceversace Uživatel
    pophiči king
    I didn’t choose the thug life. Thug life chose me.

If I die, all I know is I'm a motherfuckin' legend
  • ItaaItaa Uživatel
    tezkej trash tbh

Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.